Rocket League'in Yeni James Bond DLC'si Bu Hafta Geliyor!

Rocket League adlı oyun için yeni bir DLC bu hafta yayınlanacak. 2024 Aston Martin Valhalla, Aston Martin DB5 ile birlikte oyuna eklenecek.

DLC’ler oyuncuların yakından takip ettiği önemli gelişmeler arasında. Oyun geliştirici ekipleri oyundaki heyecanın devam etmesi, satın alımların artması ve daha fazla kullanıcının oyuna çekilebilmesi adına yeni içerikler ile oyunları güncellemeye devam ediyor. Bu konuda son örnek ise Rocket League oldu. 

Rocket League merakla beklenen DLC güncellemesini alıyor

Şirket, yeni bir James Bond arabası ile güncellenecek oyunda yepyeni bir deneyim hedefliyor. İngiliz otomobil şirketinin 2024 yılında piyasaya sürmeyi hedeflediği yeni süper otomobili  Aston Martin Valhalla, gerçek hayatta henüz kullanılmamış olsa da Rocket League oyuncuları tarafından ilk defa denenebilecek. Yeni bir James Bond filmi öncesinde hem gündemi yakalamak hem de popülerlik kazanmak isteyen geliştirici ekibi, filmin vizyona girmeden bir gün önce oyuna güncellemeyi sunacak.

Aston Martin Valhalla, yalnızca No Time To Die'da kısaca yer aldığı için değil, aynı zamanda Rocket League'in ilk benzinli/pilli elektrikli hibriti olduğu için şimdiden dikkat çekmeyi başarmış durumda. Araç için özel bir çalışma yapan ekip, benzersiz bir motor sesini ve tekerlekleri eklemeyi ihmal etmemiş. Oyunda yer alacak bu özel içerikler sadece yeni Aston Martin Valhalla modelinde kullanılabilecek. 

13 Ekim'e kadar satın alınabilecek olan yeni aracın değeri yaklaşık 10 dolar olan 1100 kredi karşılığında alınacağı belirtildi. Bu bakımdan yeni güncelleme ile birlikte şirket iyi bir gelir elde etmeyi hedefliyor.  Oyuna eklenecek yeni araç için özel bir tanıtım da gerçekleştiren yapımcı firmanın tanıtımı ise şöyle; 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap