Roblox Promosyon Kodları ve Etkinlikleri (Ocak 2022)

Roblox kodları veya diğer adıyla Roblox promosyon kodları sayesinde ücretsiz olarak bazı kostümlere, bundle paketlerine veya diğer işlevsel öğelere sahip olabilirsiniz. Ücretsiz aksesuarlar ve öğeler sahip olmak istediğiniz şeyler ise kullanımı oldukça kolay olan Roblox kodlarına göz atabilirsiniz.

Roblox oyununda en önemli durumlardan birisi hiç şüphesiz karakterinizi özelleştirmektir. Burada yer alan Roblox kodlarının en iyi yanı avatar için ilginç görünümlü kozmetikler vermeleridir. Bunlar tamamen ücretsizdirler. Dolayısıyla sahip olduğunuz avatar için daha farklı çözümler peşindeyseniz bunlara yönelebilirsiniz.

Promosyon Kodu: Peppermint Hat

Peppermint Hat, Roblox'a eklenmiş olan şenliklere özel eşyalardan birisidir. Bu eşya şenliklerin yer aldığı dönemlerde giyilebilmek için tasarlanmıştır. Eşyayı alabilmek için belirtilen promosyon kodunu Roblox'un resmi sayfasında kullanmanız gerekir.

 • Peppermint Hat eşyasını almak için Roblox Promo Codes sayfasına gidin ve TARGETMINTHAT2021 kodunu girin. Kodu girdikten sonra Redeem butonuna basmayı unutmayın.

Promosyon Kodu: Snow Friend

Snow Friend olarak adlandırılan bu eşya, Roblox oyuncularının promo code (promosyon kodu) girerek elde edebilecekler bir aksesuardır. Aşağıda yer alan kodu Roblox Promo Codes sayfasına girerek bu eşyaya hemen sahip olabilirsiniz.

 • Snow Friend eşyasını almak için AMAZONFRIEND2021 kodunu girin ve Redeem butonuna tıklayın.
 • Kodu en geç 2021 yılının Aralık ayına kadar girmeniz gerekir.

Promosyon Kodu: King Tab

King Tab olarak adlandırılan bu eşya, Roblox oyuncularının promo code (promosyon kodu) girerek elde edebilecekleri bir aksesuardır. Aşağıda yer alan kodu Roblox Promo Codes sayfasına girerek bu eşyaya hemen sahip olabilirsiniz.

 • King Tab eşyasını almak için SMYTHSCAT2021 kodunu girin ve Redeem butonuna tıklayın.

Promosyon Kodu: Build It, Play It: Mansion of Wonder

Build It, Play It: Mansion of Wonder deneyimine dahil olan oyuncuların dört tane ücretsiz eşyaya sahip olmaları mümkündür. Build It, Play It: Mansion of Wonder oyununa girdikten sonra Swag Booth kısmına gitmeli ve aşağıdaki kodları girmelisiniz.

 • Ghastly Aura eşyasını almak için ThingsGoBoom kodunu girmelisiniz.
 • Tomes of the Magus eşyasını almak için ParticleWizard kodunu girmelisiniz.
 • Artist Backpack eşyasını almak için FXArtist kodunu girmelisiniz.
 • Ring of Flames eşyasını almak için Boardwalk kodunu girmelisiniz.
 • Head Slime eşyasını almak için Glimmer kodunu girmelisiniz.

Etkinlikler

Roblox dünyası oldukça geniştir. Bu genişlik sebebiyle büyük markalar, büyük sanatçılar ve kimi zaman geliştirici firmanın kendisi önemli etkinlikler gerçekleştirir. Aktif Roblox etkinliklerinin listesini aşağıda bulabilirsiniz. Bu etkinlikleri inceleyerek sunulan ücretsiz eşyaların nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz. Böylece karakterinizi geliştirmeyi sürdürebilirsiniz.

roliday 2021 roblox

Roliday 2021

2021 yılına ait Roliday etkinliği başladı. 16 Aralık 2021 tarihinde aktif hale getirilen bu etkinlikte oyuncular yeni bir haritayı keşfetme fırsatı bulacaklar. Bu fırsat doğrultusunda çeşitli ücretsiz eşyalar kazanabilecekler. Bu eşyalar arasında yer alan Flurry Belt ve Ice Brain eşyalarını elde etmek ise oldukça kolaydır.

Roliday 2021 etkinliği kapsamında oyuncular iki farklı oyuna dahil olabilecekler. Bunlardan ilki Roliday 2021, ikincisi ise Roliday Rumble 2021 olacak. Etkinliği 4 Ocak 2022 tarihine kadar süreceğini belirtmemiz gerek. Bu nedenle ücretsiz eşyaları kazanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

Roliday 2021 Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Ice Brain Ücretsiz
Flurry Belt Görev

Roliday 2021 etkinliğinde Ice Brain eşyasını kazanmak için oyuna girmeniz yeterlidir. Flurry Belt eşyasını kazanmak için Roliday Rumble 2021 oyununu bitirmeniz gerekir. Roliday 2021 etkinliğinde bunlar dışında kazanacağınız herhangi bir eşya yoktur. Ancak her iki eşyayı kazanmak oldukça kolaydır.

roblox the winter escape event

The Winter Escape

The Winter Escape, moda şirketi Ralph Lauren ile Roblox ortaklığında gerçekleştirilen bir etkinliktir. Etkinliğe özel çeşitli Roblox ögeleri elde etmek mümkün olacak. Bu ögeleri alabilmek için belirli görevleri yerine getirerek "Cheer Meter" kısmını doldurmanız gerekir. Keyif barını doldurmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Make Hot Cocoa - Haritada yer alan Ralph's Coffe Truck isimli aracı bulun ve onunla etkileşime geçin. Etkileşime geçtiğiniz zaman bardak tasarımını ve kahvede sıcak çikolatada yer alacak çeşitli farklı malzemeleri seçebilirsiniz. Sıcak çikolatayı içtikten sonra keyif barı biraz dolacaktır.
 • Ice Skating Challenge - Her üç dakikada bir ekranda bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarı buz pateni mini oyunuyla ilgilidir. Buz pateni oyununa girin, haritada belirli noktalarda Ralph Lauren Polo işaretleri göreceksiniz. Bunları toplayarak birinci ve ikinci turda en iyi üç oyuncu arasında yer alın. Böylece keyif barı biraz daha dolacaktır.
 • Trying On Clothes - Holiday Tree olarak adlandırılan büyük ağacın karşısında üç tane kabin göreceksiniz. Bu kıyafetleri farklı oyunlarda giyebilmek için onları satın almanız gerekir. Fakat bu oyunun içerisinde olduğunuz sürece onları deneyebilirsiniz. Kabinlerde yer alan ücretsiz kıyafetleri kullanarak keyifn barını doldurun.
 • Roasting Marshmallows - Ralph's Coffee Truck isimli aracın yakınlarında bir kızartma alanı vardır. Bu kızartma alanında mini bir oyun oynayabilirsiniz. Kızartma işlemi kusursuza yakın olmalıdır. Bunun için ekranda çıkan beyaz çubuk kırmızı çubuğa geldiğinde ona tıklamanız gerekir. Doğru biçimde kızartma yaparak keyif barını doldurun.

Keyif barı tamamen dolduktan sonra Tree Decoration Shop ismini taşıyan alana gidin. Burada keyif karşılığında birkaç süs alın. Daha sonra süsü Holiday Tree adını taşıyan büyük ağaca koyun. Bunu yaptığınız zaman Treasue Hunt isimli bir bilet sahibi olacaksınız. Bu bilet size hediyenizin nerede olduğunu söyleyecektir. Hediyelerini topladıktan sonra ücretsiz eşya kazancaksınız.

nfl shop roblox

NFL Shop Grand Opening

Roblox ile NFL işbirliğine giderek NFL Shop isimli mağazayı açtılar. Bu mağaza sanal bir NFL mağazasıdır. Bu mağazada NFL ile bağlantılı çeşitli kıyafetler ve aksesuarlar bulabilirsiniz. Buna ek olarak ücretsiz olarak kazanabileceğiniz NFL markalı bir kask vardır. Tek yapmanız gereken ise etkinliğe dahil olmaktır.

NFL Helmet eşyasını alabilmek için NFL Shop oyununa girmeniz yeterli olacaktır. Oyuna girdiğiniz zaman sağ alt kısımda bir rozet göreceksiniz. Bu rozeti aldıktan sonra oyundan çıktığınızda NFL Helmet eşyası envanterinize eklenmiş olacaktır. Eğer bir hatayla karşılaşırsanız rozeti hesabınızdan silip tekrar deneyebilirsiniz.

roblox the fashion awards 2021

The Fashion Awards 2021

Bu yıl British Fashion Council (BFC) Fashion Awards ilk kez metaverse evreninde gerçekleştirilecek. Bu etkinlik beraberinde özel bir dijital tasarım ödülü sunacak. Oyuncular ücretsiz bir avatar eşyasından yararlanabilecekler. Avatar dahil olmak üzere BFC Gold Opera Glasses eşyasını almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Red Carpet: Bu görevi tamamlamak için tören geçidinde yer alan dört NPC ile konuşmanız gerekir. Bunlar size sorular soracak veya size etkinlik hakkında bilgi vereceklerdir. Karşınıza çıkan sorulara ne cevap verirseniz verin fark etmez. Bu sorulara cevap verdikten sonra görev tamamlanmış olacaktır. Artık diğer göreve doğru yönelebilirsiniz.
 • Nominee Showcase: Bu görevi tamamlamak için binanın içine girdiğinizde Royal Albert Hall kısmına gitmeniz gerekir. İçeri girdiğiniz zaman sağ tarafta Metaverse Design Nominees adını taşıyan bir sergi vardır. Burada ortada yer alan kadınla konuşun. Daha sonra karşınıza çıkan ögelere E tuşuyla tıklayın.
 • Crystal Heart: Crystal Maze ana giriş yolunda hemen solda yer alır. Labirente girin, yerdeki büyük kristalden sağa dönün. Tekrar sağa doğru yönelerek beyaz beşgen geçitlerine doğru ilerleyin. Geçitlerden geçince sola dönün ve Crystal Heart ögesini bulun. Onu aktif hale getirmek için yanına gidin ve E tuşuna basın.
 • Fashion Items: Binanın sol arka kısmına gidin. Burada Fashion Awards 2021 Collection sergisini göreceksiniz. Tek yapmanız gereken burada yer alan eşyalara yaklaşmak ve E tuşuna basarak onları görüntülemektir. Bunu yaptığınız zaman karşınıza bir eşya menüsü gelecektir. Burada görevlerinizi kontrol edebilirsiniz.
 • Stage Manager: Son görev ise Fashion Awards sahnesine çıkmaktır. Bunu yapmak için Fashion Awards 2021 Collection kısmından sağa dönün. Karşınıza Stage Manager çıkacaktır. Onunla konuşun ve Green Room kısmına girin. Burada dilediğiniz eşyaları giyin ve ana sahneye çıkın. Ana sahnede çeşitli figürlerle poz verin ve tekrar Green Room kısmına gerin dönün.

Green Room kısmına geri döndüğünüzde British Fashion Awards 2021 rozetini ve BFC Gold Opera Glasses eşyasını kazanmış olursunuz. BFC Gold Opera Glasses eşyasının çantanızda gözükmesi biraz zaman alabilir. Bunun için çok acele etmemelisiniz.

roblox nikeland experience

NIKELAND Experience

Nike ile Roblox arasında yapılan işbirliği ile oluşturulan NIKELAND oyunculara sunuldu. Bu etkinliğe dahil olarak Nike Backpack ve Nike Cap eşyalarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu eşyaların sadece NIKELAND ile alınacağını unutmamalısınız. Eşyaları alabilmek için yapmanız gerekenler ise oldukça basittir.

NIKELAND içine girdiğiniz zaman karakteriniz Yard adı verilen bir yerde yer alır. Etrafınıza bakınarak Showroom binasını bulun. Binayı bulduktan sonra ona doğru ilerleyin. Giriş kısmına gelin ve burada zıplayan birkaç NPC göreceksiniz. Bunlardan biriyle konuşun ve rozet, Nike Cap ve Nike Backpack eşyalarını alın.

roblox tai verdes concert experience

Tai Verdes Concert Experience

Tai Verdes Concert Experience, Roblox içerisinde gerçekleştirilmiş bir sanal konser etkinliğidir. Etkinlik, Amerikalı söz yazarı ve şarkıcı Tai Verdes tarafından finanse edilmiştir. Konserde Tai Verdes'in TV isimli albümünde yer alan şarkılar yer alır. Ek olarak etkinlikle bağlantılı çeşitli eşyalar vardır. Bu eşyaların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Roblox Tai Verdes Concert Experience Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Acoustic Gitar - Tai Verdes 120 Robux
2% Cap - Tai Verdes 70 Robux
Tai's Black Beanie 70 Robux
Scuba Helmet - Tai Verdes 80 Robux
Flamingo Wings - Tai Verdes 110 Robux
Smiley Helmet - Tai Verdes 75 Robux
Tie Dye Bike Helmet - Tai Verdes 75 Robux
AOK - Tai Verdes 140 Robux
Lasso Turn - Tai Verdes 130 Robux
Cobra Arms - Tai Verdes 130 Robux
Tai's Hairdo - Tai Verdes 80 Robux
Tai Verdes 425 Robux
Sunrise Eyes - Tai Verdes 150 Robux
Big Grin - Tai Verdes 150 Robux
Tie-Dye Shirt - Tai Verdes 60 Sunshine
Tie-Dye Pants - Tai Verdes 60 Sunshine
Shady Circle Glasses - Tai Verdes Ücretsiz
Sunshine Backpack - Tai Verdes Ücretsiz
Tie-Dye Visor - Tai Verdes Ücretsiz

Etkinlikle bağlantılı eşyalar yukarıdaki gibidir. Sunshine Backpack, Shady Circle Glasses ve Tie-Dye Visor eşyalarını oyun içinden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Tie-Dye Shirt ve Tie-Dye Pants eşyalarını ise oyun içinde topladığınız Sunshine öğeleriyle almanız gerekir. Bu iki eşya için toplamda 120 adet Sunshine harcamanız gerekecektir.

roblox chipotle boorito maze

Chipotle Boorito Maze

Kasım ayı içerisinde Chipotle dört ücretsiz eşya oyunculara sunulacak. Bu ücretsiz eşyaları almak için Boorito Maze deneyimine katılmak gerekecek. Cadılar Bayramı için özel olarak planlanan bu etkinlik kapsamında pek çok özel eşyaya sahip olabilirsiniz. Ama bu eşyalar belirli süre içerisinde elde edilebilir olacaklar.

Roblox Chipotle Boorito Maze Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Vintage Chipotle Bag Dress 5 Robux
Chipotle Boorito '21 Tee 5 Robux
Chipotle Napkin Shorts 5 Robux
Chipotle Burrito Shades 15 Robux
Chipotle Fork Shades 15 Robux
Chip Crown 50 Robux
Chipotle Bowl Hat 50 Robux
Chipotle Crossbody Bag 100 Robux
Chipotle Foil Bucket Hat Görev
Chipotle Napkin Cake Görev
Chipotle Guac Cup Headphons Görev
Chipotle Hat Görev

Chipotle Boorito Maze etkinliği ile bağlantılı olan eşyaların hepsi bu şekildedir. Chipotle Foil Bucket Hat, Chipotle Napkin Cape, Chipotlle Guac Cup Headphones ve Chipotle Hat eşyalarını Chipotle Boorite Maze adını taşıyan labirenti tamamlayarak elde edebilirsiniz.

roblox transformation night

Transformation Night (Roblox Luobu)

Roblox China yeni bir etkinlik ile boy gösterdi. Bu etkinlik Cadılar Bayramı temalı olacak ve Transformation Night adını taşıyacak. Etkinlikte pek çok farklı ücretsiz eşya yer alacak. Bu eşyaların büyük bir bölümünü oyunda topladığınız Shining Balls öğeleri elde etmeniz gerekecek.

 • Oyuna girdiğinizde tam ortada bir renk değiştiren dans alanı göreceksiniz. Buraya gidin ve E tuşuna basın. Karakteriniz dans etmeye başlayacak. Bu sırada alt kısımda dolmakta olan bir çubuk göreceksiniz. Bu çubuk doldukça Shining Balls kazanırsınız.
 • Oyunda yer alan oyun içi görevleri tamamlamanız gerekir. Bunu yapabilmek için Mission Teleport adı verilen billboard yakınına gitmeli ve yerde yer alan renkli karelerin üstünde durmalısınız. Bunu yapınca çeşitli görevler karşınıza çıkacaktır.
  • Defend the Earth: 10 tane balkabağı kazanana kadar düşmanları öldürün.
  • Building Blocks Simulator: 1 tane bina yapın.
  • Dinosaur City Simulator: Halloween Dinosaur'a dönüşün.
  • Survival Doomsday Simulator: Kampın etrafında yer alan gizlenmiş 5 tane şekeri bulun.
  • A Wolf or Other: 12 tane balkabağı bulun ve onları toplayın.
  • Cool Obby 2: 15 tane balkabağı bulun ve onları toplayın.
  • Egg Simulator: 10 farklı görevi tamamlayın.
  • Empty Island Adventurer: 30 tane şekeri bulun ve onları toplayın.
  • Growing Up: 6 tane Witch Broom bulun.
  • Island Tribes: 15 tane balkabağı bulun ve onları toplayın.
  • Marble Mania: 15 tane balkabağı bulun ve onları toplayın.
  • Mermaid Life: Duke Bratwurst ile konuşun ve onun kayıp eşyalarını bulun.
  • Action Tower Defense: 15 tane şekeri bulun ve onları toplayın.
  • Speed Race: 5 tane balkabağı bulun ve onları toplayın.
  • Eater Simulator: Şekerleri bulun, toplayın ve onları kalkabağı kafasıyla takas edin.
  • Visitor: 5 tane şekeri bulun ve onları toplayın.
  • Toys DreamWorks: Balkbağı şekerinin ortaya çıkmasını bekleyin, onu alın ve büyük balkbağı fenerini besleyin.
  • Freeze Tag: 3 tane balkabağı bulun ve onları toplayın.
  • Demon Hunter: Mr. Pumpkin için 10 tane şeker bulun ve onları toplayın.
  • Paralives: Köyün meydanında bir balkabağı feneri oluşturmaya çalışın.

Transformation Night Eşyaları

Transformation Night etkinliği kapsamında topladığınız Shining Ball öğelerini belirli bir miktara ulaştıkları zaman çeşitli eşyaları almak için kullanabilirsiniz. Bunun için Rewards Exchange bölümüne gitmelsiniz. Elde edebileceğiniz ödüller için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz:

Roblox Transformation Night Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Music Trail 100 Shining Ball
Disco Shirts 750 Shining Ball
Disco Pants 750 Shining Ball
Light-up Necklace 200 Shining Ball
Glow Sticks 300 Shining Ball
Headphones 400 Shining Ball
Paper Bag 500 Shining Ball
Wings 600 Shining Ball
Helmet 1.000 Shining Ball
Avatar Set 1.500 Shining Ball

roblox bump world free jungle

Bump World: Free Jungle (Roblox Luobu)

Roblox Luobu'nun genişleyen yeni dünyasına yeni bir etkinlik eklendi. Bump World: Free Jungle adını taşıyan bu etkinlik oyunculara kilidi açılabilecek dört ücretsiz eşya sunmaktadır. Bunları nasıl alacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki detaylara göz atabilirsiniz. Bu oyunda elde edilebilen ücretsiz eşyalar belirli miktarda Robot ile satın alınabilmektedir.

Bump World: Free Jungle Eşyaları

Öncelikle Bump World: Free Jungle oyununa girin. Robot öğelerini oyundaki dünyanın içerisinde hemen hemen her yerde bulabilirsiniz. Robot öğeleri farklı stillerde olabilmektedir. Dolayısıyla onları araştırırken dikkat etmelisiniz. Robot öğeleri tekrar ortaya çıkabilmektedir. Gezdiğiniz yerleri tekrar gezmeniz gerekebilir.

Eşya Adı Eşya Ücreti
Vector Arrow 10 Robot
Nebula Blade 20 Robot
Slasher 40 Robot
Grey 50 Robot
Little Spartas Tencent Video Özel Ödülü

Vector Arrow, Nebula Blade, Slash ve Grey Bundle eşyalarının tamamını alabilmek için toplam 120 tane Robot toplamanız gerekir. Gerekli Robot miktarına ulaştıktan sonra sağ üst köşede yer alan mağaza ikonuna tıklayarak mağazaya erişip eşyaları alabilirsiniz. Little Sparts eşyasını Tencent Video üyesi olarak alabilirsiniz.

roblox catch the rabbit mooncake festival

Catch the Rabbit: Mooncake Festival (Roblox Luobu)

Roblox Luobu'nun genişleyen dünyasında bolca etkinlik vardır. Catch the Rabbit: Mooncake Festival bunlardan birisidir. Bu etkinlik aynı zamanda bahar ortası festivali olarak adlandırılan özel bir dönemi kutlamak için yayınlanmıştır. Bu etkinlik ile oyuna beş tane ücretsiz eşya eklenmiştir. Bunları nasıl alacağınızı merak ediyorsanız aşağıdaki detaylara göz atabilirsiniz.

Mr. Moon with its Bunny Hat eşyasını almak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken ödül noktasını bulmak, doğru boruya yaklaşmak ve onun yanında E'ye basılı tutmaktır. Mooncake Buddy eşyası etkinliğin sonunda liderlik tablosunda yer alan en iyi 2.000 oyuncuya verilir. Golden Mooncake Buddy eşyası etkinliğin sonunda liderlik tablosunda 1. sırada yer alan oyuncuya verilir.

Geleneksel Kıyafetler oyunda yer alan görevleri yaparak 450 puan toplanıldığı zaman elde edilir. Palace Lantern Shooting, Lotus Obby, Team Competition ve Cheer Lightstick oyunlarında puan toplayabilirsiniz. Ayrıca oyunda 600 saniye kalmanız durumunda otomatik olarak 100 puan kazanırsınız.

Catch the Rabbit: Mooncake Festival Eşyaları

Catch the Rabbit: Mooncake Festival etkinliği için özel eşyaları almak istiyorsanız yukarıda belirttiğimiz adımları takip edebilirsiniz. Aşağıda bu etkinlik için belirlenen tüm eşyaların bir listesini bulabilirsiniz. Etkinlik kapsamında puan toplamak istiyorsanız belirlenen mini oyunlara girmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Roblox Catch the Rabbit: Mooncake Festival Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Mr. Moon with its Bunny Hat Görev
Mooncake Buddy Görev
Pomelo Peel Hat Tencent Video Özel Ödülü
Golden Mooncake Buddy Görev
Geleneksel Erkek Kıyafeti 450 Point
Geleneksel Erkek Kıyafeti 100 Point (Arkadaş)
Geleneksel Kadın Kıyafeti 450 Point
Geleneksel Kadın Kıyafeti 100 Point (Arkadaş)

Geleneksel erkek kıyafeti ve geleneksel kadın kıyafeti için iki farklı puanlama olduğunu fark etmiş olmalısınız. Bu eşyaları alabilmek için görevleri yaparken yanınızda veya lobide bir arkadaşınızın olması gerekir. Aksi taktirde ilgili eşyayı alamazsınız. Pomelo Peel Hat eşyasını Tencent Video üyesi olarak alabilirsiniz.

roblox bakugan launch party

Bakugan Launch Party

Bakugan Launch Party, Bakugan: Battle Planet isimli anime dizisinin çıkışına özel olarak yayınlanmış bir etkinliktir. Sadece bu etkinliğe girerek Drago Companion omuzluk eşyasını almayı başarabilirsiniz. Bakugan Launch Party bağlantısını takip ederek oyuna giriş yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra Dragonoid oyun rozetini ve Drago Companion omuzluk eşyasını kazanırsınız.

Bakugan Launch Party Eşyaları

Bakugan Launch Party eşyaları sadece Drago Companion ile sınırlı değildir. Bu etkinlik kapsamında yayınlanmış olan birçok farklı eşya vardır. Bu eşyalardan sadece bir tanesini ücretsiz olarak edinme şansınız vardır. Bunu yapmak istemiyorsanız Drago Companion eşyasını Robux ödeyerek satın alabilirsiniz. Fakat görev çok kolay olduğu için buna ihtiyaç duyacağınızı düşünmüyoruz.

Roblox Bakugan Launch Party Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Bakugan - Scorching Swords 150 Robux
Bakugan - Crystal Blue Cape 125 Robux
Bakugan - Dragonoid Wings 125 Robux
Bakugan - Trox Tail 100 Robux
Bakugan - Crystal Blue Wig 80 Robux
Bakugan - Drago Companion Görev / 100 Robux

Belirttiğimiz gibi sadece Bakugan - Drago Companion isimli eşyayı oyuna giriş yaparak kazanabilirsiniz. Diğer eşyaları ise Robux ile satın almanız gerekir. Bakugan: Battle Planet ilginizi çeken bir anime ise bunu yapmak isteyebilirsiniz. Aksi durumda bu eşyaların aşırı gerekli olduğunu düşünmüyoruz. Buna rağmen koleksiyoncu olmanız durumunda Robux harcamayı düşünebilirsiniz.

roblox vans world event

Vans World

Roblox oyuncuları, 1 Eylül tarihinde başlamış olan Vans World etkinliğine katılabilirler. Vans World etkinliğinde parklarda kaykay sürerek wafflecoin toplarsınız. Topladığınız bu ögeleri daha sonra Vans etiketli çeşitli ürünleri satın almak için kullanırsınız. Oyuncuların her gün oyunu kontrol ederek değişik bir eşyayı satın alma şansı vardır.

Vans World Eşyaları

Vans World ile bağlantılı çeşitli eşyalar vardır. Bu eşyaların bir kısmı ücretsiz olarak elde edilir. Bir kısmını ise Robux karşılığında satın alabilirsiniz. Ayrıca etkinlik ilk başlatıldığında çeşitli "sınırlı sayıda" eşyanın satışa sunulduğunu unutmamalısınız. Ücretsiz eşyaları alabilmek için tek yapmanız gereken gün aşırı olarak oyuna girmek ve Vans Apparel mağazasından eşyayı almaktır.

Roblox Vans World Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Black Realm Backpack Ücretsiz
Vans White Spicoli Sunglasses Ücretsiz
Vans Racing Red Drop V Snapback Ücretsiz
Vans Pink Milford Beanie Ücretsiz
Vans White-Black Classic Patch Trucker Hat Ücretsiz
Vans Rainbow Checkerboard Wings 700 Robux
Vans Checkerboard Wings 700 Robux
Vans Size 66 Era 150 Robux
Vans Waffle Headphones 500 Robux
Vans Checkerboard Headphones 500 Robux
Vans Krispy Von Krunchworthy 25 Robux
Vans Camo Milford Beanie 150 Robux
Vans Black-White Checkerboard M Beanie 150 Robux
Vans Black Milford Beanie 100 Robux
Vans Black-White Checkerboard OS Backpack 150 Robux
Vans Camo Old Skool Backpack 150 Robux
Vans Dress Blues Old Skool Drop V Backpack 100 Robux
Vans Black-White Checkerboard Drop V S Cap 75 Robux
Vans Camo Drop V Snapback 75 Robux
Vans Checkerboard Classic Patch Trucker Hat 75 Robux
Vans Camo Classic Patch Trucker Hat 75 Robux
Vans Black Drop V Snapback 50 Robux
Vans Red-Navy Classic Patch Trucker Hat 50 Robux
Vans Camo Spicoli Sunglasses 150 Robux
Vans Navy Spicoli Sunglasses 70 Robux

Vans World Kodları

Vans World oyununda çeşitli özel kodlar vardır. Bunları çalıştırmak için oyuna girmeli ve ekranın üst kısmında yer alan Ticket butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan metin alanına ise aşağıda paylaşılan kodları girmeniz gerekir. Bu kodlar size çeşitli ödüller verecektir. Bu ödülleri dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Roblox Vans World Kodları
Vans World Kodu Kod Ödülü
endoftherainbow Checkerboard Rainbow Trail
potofwaffles x1.000 Wafflecoin
oofthewall x100.000 Grip Tape
x100 Ticket
x2 EXP

Daha önce bahsettiğimiz gibi bu kodları kullanabilmek için oyuna girmeli ve Ticket bölümüne ulaştıktan sonra metin alanına bunları girmelisiniz. Her kodun sadece bir kez kullanılabileceğini unutmayın. Kodları kullandıktan sonra ödülleri toplayın ve onları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

roblox luobu mystery box hunt event

Luobu Mystery Box Hunt

Luobu Myster Box Hunt etkinliği, platformun Çin'de yayınlanmasını kutlamak için karnaval tadında gerçekleştirilen bir etkinliktir. Roblox oyuncuları bu etkinliğe dahil olarak arkadaşlarıyla vakit geçirebilirler ve 20 adet Mystery Box toplayabilirler. Oyunda yer alan kutuları toplayabilmek için aşağıdaki tablodan yararlanabilirsiniz.

Luobu Myster Box Hunt Mystery Box Konumları
Mystery Box Adı Konum Açıklama
Mask Gift Exchange/Büyük Ağaç Büyük Ağacın Altında
UFO Gift Exchange/Büyük Ağaç Büyük Ağacın Tepesinde
Dragon Breath Gölet Lotus Yaprağınnı Üstünde
Wizard Hat Depo Alanı Kırmızı Evde
Disco Ball Havuz/Atlama Tahtası Atlama Tahtasının Altında
Sackboy Gift Exchange Çevredeki Çöp Kutusunda
Parakeet Giriş Kapısı Bilet Ofisinin Arkasında
Cloud Gölet/Piknik Alanı Büyük Çadırın Üstünde
Orange Cat Sığınaklar Boğanın Gözünde
Dog İnşaat Alanı İnşaatın İçerisinde
Buzzy Lightyear Wings Gift Exchange/Büyük Ağaç Büyük Ağaçtaki Ağaç Evde
Magic Broom Giriş Kapısı Karnaval Kapısında
Angel Wings Gölet/Piknik Alanı Piknik Örtüsünün Üzerinde
Butterfly Wings Depo Alanı Depo Alanının İkinci Katında
Rocket Havuz Su Kaydırağının Altında
Jetpack Shoes Giriş Kapısı Kahve Arabasının Üstünde
Dinosaur Pogo Gölet Taş Kemerin Altında
Bicycle Depo Alanı Konteynırın Arkasında
Surfboard İnşaat Alanı Asılı Kulede
Speed Shoes Havuz Havuz Gölgesinin Altında

Toplam 20 adet Mystery Box topladıktan sonra oyunda yer alan tüm ödülleri almaya hak kazanırsınız. Lubox Myster Box Hunt kapsamında alabileceğiniz ödüllerin listesini işe aşağıda bulabilirsiniz. Bu ödüllerin her birinin oldukça değerli olabileceğini unutmayın. Fırsatınız varken bu ödülleri toplamaya çalışın.

Luobu Mystery Box Hunt Eşyaları

Söylediğimiz gibi Luobu Mystery Box Hunt eşyalarının bir kısmı ücretsiz olarak doğrudan temin edilir. Bir kısmını alabilmek için ise yeterli miktarda Mystery Box toplamış olmanız gerekir. Doğrudan oyuna girip etkinliğin tadını çıkarttıktan sonra zaten bunu doğal olarak yapabilirsiniz. Sadece yeterli miktarda alanı karıştırdığınızdan emin olmalısınız.

Roblox Luobu Mystery Box Eşyaları
Luobu Mystery Box Hunt Eşyası Eşya Ücreti
Kid Nezha Ücretsiz
Carnival Clown Tencent Video Kullanıcılarına Özel
Head Blooming 12 Adet Mystery Box
Nova the Galaxy Scientist 20 Adet Mystery Box + Reward N
Forest Elf 20 Adet Mystery Box + Reward E

Biraz daha bilgi vermek gerekirse Kid Nezha eşyasını alabilmek için oyuna giriş yapmanız yeterli olacaktır. Carnival Clown eşyasını alabilmek için Tencent Video kullanıcısı olmanız gerekir. Nova the Galaxy Scientist eşyası için tüm Mystery Box ögelerini toplamalı ve Reward N'yi elde etmelisiniz. Forest Elf için ise tüm Mystery Box ögelerini toğlamalı ve Reward E'yi elde etmelisiniz.

stranger things starcourt mall roblox

Stranger Things: Starcourt Mall

Netflix ve Roblox işbirliği ile oluşturulan bu etkinlik kapsamında DustinHat eşyası oyunculara ücretsiz olarak verilir. Yapılması gereken ise Stranger Things: Starcourt Mall oyununu oynamaktır. Oyuna girdiğinizde karşınıza bir teşekkür mesajı çıkacak ve bir rozet elde edeceksiniz. Bununla birlikte DustinHat eşyası envanterinize eklenecektir.

Stranger Things: Starcourt Mall Eşyaları
Eşya Adı Eşya Ücreti
Starcourt Badge (Stranger Things) 50 Star Coins
WalkieTalkie (Stranger Things) 1600 Star Coins / 240 Robux
Eleven's Headgear (Stranger Things) 1600 Star Coins / 240 Robux
Hawkins High Backpack (Stranger Things) 1100 Star Coins / 320 Robux
Steve's Scoops Ahoy Costume 2750 Star Coins / 800 Robux
Robin's Scoops Ahoy Costume 2750 Star Coins / 800 Robux
Eleven's Starcourt Splatter Costume 2750 Star Coins / 800 Robux
Will the Wise Costume 3350 Star Coins / 1000 Robux
Demogorgon Costume 3800 Star Coins / 1150 Robux
Hazmat Suit 2400 Star Coins / 720 Robux
DustinHat Ücretsiz

Oyunda Star Coins toplamak istiyorsanız Delivery Dash, Hi-Score Slingshot, Escape Hawkins Lab ve Dueling Dice mini oyunlarını oynayabilirsiniz. Bu oyunları kazandığınız zaman dahi belirli bir miktar Star Coins kazanabilirsiniz. Fakat aşağıdaki günlük görevleri yaparak daha fazla Star Coins kazanmanız mümkündür.

Stranger Things: Starcourt Mall Günlük Görevleri
Görev Ödül
Dueling Dice'ta 5 kez Ambush kullanın 100 Star Coin
Dueling Dice'ta 5 kez Fireball kullanın 100 Star Coin
Hawkins Lab Escape'i 2 kez oynayın 100 Star Coin
Hawkins Lab Escape'te Demorgon olarak 3 kez ışınlanın 100 Star Coin
Hi-Score Slingshot'ı 3 kez oynayın 100 Star Coin
Delivery Dash'i 3 kez oynayın 200 Star Coin
Dueling Dice'ta 3 kez Critical Hit elde edin 200 Star Coin
Dueling Dice'ta 12 kez Ice Storm kullanın 200 Star Coin
Dueling Dice'ta 12 kez Ensgnaring Strike kullanın 200 Star Coin
Dueling Dice'ta 12 kez Lightning Arrow kullanın 200 Star Coin
Dueling Dice'ta 5 kişiyi yenin 200 Star Coin
Hi-Score Slingshot'ta hiç ıskalamadan 20 tane Demorgoron ve Demodog vurun 200 Star Coin
Hawkins Lab Escape'te Demogorgon olarak 7 kişiyi yakalayın 200 Star Coin

Yukarıdaki görevleri günlük olarak yapabilirsiniz. Her görev sonrasında belirli bir miktar Star Coin kazanırsınız. Yeterli miktarda Star Coin kazandıktan sonra Stranger Things: Starcourt Mall ile bağlantılı eşyaları almaya başayabilirsiniz. Bu etkinlikte sadece DustinHat eşyasını ücretsiz olarak alabileceğinizi unutmamalısınız.

Roblox Nerf Hunt

Tüm oyuncular Roblox Nerf Hub kısmına girerek Nerf temalı çeşitli eşyalara sahip olabilirler. Nerf Dart Cap ve Nerf Dart Glasses eşyalarını alabilmek için çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekir. Bu görevler oldukça basittir. Tek yapmanız gereken Roblox Nerf Hub içerisinde aşağıdaki adımları takip etmektir:

 • Nerf Dart Cap: İlk olarak Claw Machine kısmına gidin. Bu makineyi hemen kolayca tespit edebilirsiniz. Neon ışıklar içinde göreceğiniz büyük bir makinedir. Makineye yaklaşık ve üst kısımda yer alan kıskaca dikkat edin. Bu kıskacı kullanarak makinede yer alan kapsüllerden birini yakalayıp Nerf Dart Cap eşyasını kazanın.
 • Nerf Dart Glasses: Şimdi hedeflerin yer aldığı atış alanına geri dönün. Bu alan Claw Machine alanının tam karşısındaki yerdedir. Atış alanına gelince bir silah bulun ve ateş etmeye başlayın. En iyi skoru elde etmeniz durumunda Nerf Dart Glasses eşyasını kazanırsınız.

Wonder Woman: The Themyscira Experience

Wonder Woman: The Themyscira içerisinde birbirinden farklı ücretsiz eşya bulabilirsiniz. Bu eşyaların tamamı oyun içinden elde edilen coin ögeleriyle alınabilmektedir. Bu coin ögelerini toplayabilmek için çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekir. Görevlerin listesini ve onları toplamak için neler yapmanız gerektiğini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Wonder Woman Obby

Oyuna girdikten sonra köprüden geçin ve merkezde Diana ile buluşun. Ardından büyük kubbeden çıkabilmek için sağa doğru gidin. Burada epey geniş merdivenlerle karşılaşacaksınız. Bunları çıkmaya başlayın. Karşınıza Xira ve Xera adında iki NPC çıkacaktır.

Önce Xira ile konuşun ve görevi alıp Obby olarak adlandırılan yere girin. Burayı tamamladıktan sonra ödül olarak 50 Gold alırsınız. Daha sonra Xera ile konuşun ve diğer görevi alın. Bu görevde ise Obby olarak adlandırılan alanı 30 dakika içerisinde tamamlamanız gerekir. Bunu başarınca 100 Gold kazanırsınız.

Pickaxe

Bu görevi diğerlerinden ayrı tutmak gerekir çünkü çok aşamalıdır. Pickaxe eşyasını almak istiyorsanız takip etmeniz gereken bazı aşamalar vardır. Bu aşamaları sırasıyla yapmanız gerekir. Sırayla yapmadığınız zaman Pickaxe eşyasını kazanma şansınız maalesef yoktur.

 • Bölüm 1: Büyük kubbenin içinde yer alan soldaki geçitten geçip Mines bölgesine ulaşın. Bu bölgede büyük merdivenlerden yürüyün. Daha yukarılara doğru çıkan büyük yola geldiğiniz zaman yolunuza devam edip Forge bölümüne ulaşın. Burada Timandra ile konuşup görevi alın.
 • Bölüm 2: Mines içerisinde yer alan Timandra ile konuştuktan sonra görevi almış olursunuz. Görevi aldıktan sonra geldiğiniz yola doğru geri dönün. Alt kısımda yer alan köprüyü geçin. Burada Callineira ile karşılaşırsınız. Callineira ile konuşup görevi alın.
 • Bölüm 3: İlk parça için sizi Mines bölgesine getiren geçidin arka kısmına bakın ve ahşap sandığını bulun. İkinci parça için geçidi geçin ve büyük merdivenlerden çıkın. Mines bölgesinin dışına ulaşın ve yapıdan çıkın ama alanın dışına çıkmayın. Binanın etrafında koşun ve uçuruma doğru uzanan delikte ikinci parçayı bulun.

Bu adımları tamamladıktan sonra Mines bölgesine geri dönün. Forge alanına ulaşana kadar yolunuza devam edin. Forge alanında size ilk görevi veren Timandra ile konuşun. Timandra ile konuştuktan sonra biraz bekleyin. Çünkü Pickaxe eşyasını işleyecek ve onu ödül olarak size verecektir.

Diğer Görevler

Bu görevleri tamamladığınız zaman görev başına 20 Gold kazanırsınız. Bunu yapabilmek için görevleri nasıl toplayacağınızı bilmeniz gerekir. Öncelikle oyunda merkez alana gitmeli ve buradaki görevleri tamamlamalısınız. Daha sonra ise karşı adaya geçip oradaki NPC karakterlerinden görev alıp onları tamamlayabilirsiniz.

 • Main Temple: Oyuna girdiğiniz zaman köprüye doğru ilerleyin ve Wonder Woman karakterinin yer aldığı adaya gidin. Bunu yaptığınız zaman görevin tamamlandığına yönelik bir uyarı alacaksınız. Ekranın alt kısmına dokunun ve görevin sunduğu ödülü toplayın.
 • The Seas: Haritanın sağ tarafında bir liman göreceksiniz. Bu limanda yer alan Faruka ile konuşmanız gerek. Bunu yaptıktan sonra bota binin. Böylece görevi tamamlamış olacaksınız. Sonrasında ekranın alt kısmında yer alan ok butona basarak adaya geri dönün.
 • Secret Door: Sarayın merdivenlerini çıktığınız zaman bir Amazon Guard ile karşılaşırsınız. Gizli kapıyı açmanız gerekir. Bunu başarmak için önünüzde iki tane blok belirir. Bu blokları bulmacayı çözmek için kullanın. Daha sonra içeri girin ve diğer bulmacaları çözüp Lost McGuffin görevine ulaşın.
 • Lost McGufin: Secret Door görevi tamamlandıktan sonra bu göreve erişirsiniz. Göreve erişince sarayın hemen dışında sağ tarafta yer alan ufak yapılara gitmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra yapılardan birinde harp göreceksiniz. Buna tıklayın ve görevi tamamlayın.
 • Oracle's Temple: Sağa doğru merdivenlerden yukarı çıkın. Burada karşınıza uzun bir yol çıkacak. Bu yol sizi sanki havada duruyormuş gibi gözüken bir yapıya doğru götürecek. Yapıya doğru gitmeye başladığınızda bir görevi tamamlamış olacaksınız.
 • Portal Oracle: Oracle's Temple içerisine girdikten sonra sol kısımda bir geçit göreceksiniz. Bu geçidin yakınında bir görev vardır. Philippus ile konuşun ve daha sonra geçitten geçerek görevi tamamlayın. Görev tamamlanınca saraydan buraya gelen bir otomatik geçit ortaya çıkacaktır.
 • Armory: Oracle's Temple yapısının tam karşısında Armory yer alır. Merdivenlerden çıkın ve üzerinde Agrippa bulunan şelaleyi geçip binaya girin. Siyah bir koridor ile karşılana kadar merdivenlerden aşağı inin. Koridoru geçin ve Armory kısmına ulaşın. Artık Sword ve Portal Armory görevlerini alabilirsiniz.
 • Portal Armory: Portal Armory görevini tamamlamak için öncelikle Armory kısmında yer alan Timandra ile konuşmanız gerekir. Görevi başlattıktan sonra geçitten içeri girin. Böylece görevi tamamlayın. Artık bu geçidi kullanarak saraydan Armory kısmına hızlıca geçiş yapabilirsiniz.
 • Sword: Armory kısmında yer alan Artemis'in yakınındaki yoldan aşağı inin. Burada havuza bir şeyler döken büyük bir kap göreceksiniz. Lo ile konuşun ve beş külçe bulun. Külçeler yolun ve köprülerin üzerinde yer alır. Külçeleri Lo'ya geri getirin ve kılıcı alın. Daha sonra kılıcı Artemis'e götürün. Size yeni bir görev verecek.
 • Mountain: Armory kısmında işinizi bitirdikten sonra şelalenin sağına doğru gidin. Burada taşın üstünde yeşil sarmaşıklar göreceksiniz. Bu sarmaşıklardan tırmanıp adanın üst kısmına ulaşın. Tırmanmayı bitirdikten sonra mavi renkte bir platform göreceksiniz. Onun üzerinde durun ve dağın üstüne ulaşıp görevi tamamlayın.
 • The World: Buraya kadar ulaşmış durumdaysanız şimdi dağın tepesinde olmanız gerekir. Burada aşağı ve yukarı giden bir platform göreceksiniz. Bu platformu Wonder Woman heykelinin hemen önünde bulabilirsiniz. Platformun üzerinde durun ve çok daha yukarılara çıkıp görevi tamamlayın.
 • Waterfall: Adanın üst kısmında yer alan büyük heykelin soluna doğru gidin. Burada suya ve bir şelaleye doğru uzanan kara parçası göreceksiniz. Şelalenin üst kısmına çıkın ve oradan atlayıp görevi tamamlayın. Daha sonra etrafınıza bakının ve gördüğünüz kampa doğru yüzmeye başlayın.
 • Hidden Beach: Şelalenin tepesinden aşağı doğru atladıktan sonra etrafınıza bakının. Etrafınıza bakındığınız zaman bir kamp göreceksiniz. Bu kamp Amazon Warrior Camp olarak adlandırılır. Kamp alanına ulaştığınız zaman gizli plaj dahil ve kamp görevini tamamlamış olacaksınız.
 • Breaking Wall: Kampta yer alan Amazon Warrior ile konuşun. Bu savaşçıyla konuştuğunuz zaman sizde bir duvarı yıkıp geçmenizi isteyecektir. Bunu yapmak için savaşçının yanındaki bloku alın ve duvara doğru fırlatın. Benzerini mağaradaki duvar için yapın ve Menalippe ile konuşup Lost Amulet görevini alın.
 • Camping: Mağaradan çıktıktan sonra Euboea ile konuşun. Size verilen görevi tamamlamak için tek yapmanız gereken çadırlardan birinde uzanmak, ateşin yanındaki tomruklardan birine oturmak ve ateşi yakmaktır. Daha sonra Euboea'nın yanına gidin ve sağ tarafından plajdaki parlayan topa ulaşın.
 • Beach Game: Burada Epione ile konuşun ve görevi alın. Tek yapmanız gereken alanda yer alan altın renkli küreye vurmaktır. Bunu 10 kez gerçekleştirin ve görevi tamamlayın. Daha sonra geldiğin yöndeki rampayı çıkın ve adanın ortasına doğru ilerleyin. Burada Aella ile karşılaşacaksınız.
 • Corrupted Rats: Aella ile konuştuktan sonra onun sağına doğru bakın. Yeşil alanda fareler ortaya çıkar. Farelerin üzerine tıklayın. 5, 10 ve 25 fareye tıkladıktan sonra görev tamamlanır. Daha sonra Aella'nın yanına geri dönün. Ayrıca bu görev tekrar edilebilir. Daha fazla Gold istiyorsanız sürekli bu görevi yapın.
 • Lost Amulet: Aella'nın soluna doğru gidip merdivenleri çıkın. Sola doğru uzanan merdivenleri takip edin. Sol taraftaki Amazon Guard'ı görün. Bu muhafızın yanındaki merdivenleri çıkın. Sağa dönün, merdivenleri çıkın. Kırmızı halı göreceksiniz. Onu takip edin ve köşede Lost Amulet eşyasını bulmuş olacaksınız.

Yapılacak görevler bu şekildedir. Ancak bunların yeterli olmadığını fark edeceksiniz. Çünkü kazandığınız Gold ile sunulan eşyaların hepsini alamazsınız. Bu nedenle bahsettiğimiz Corrupted Rats görevini sürekli tekrar etmeniz gerekir. Bunu yapıp sürekli Gold kazanabilir ve dilediğiniz eşyayı alabilirsiniz.

Wonder Woman: The Themyscira Eşyaları

Wonder Woman: The Themysicira görevlerini tamamladığınız zaman Gold elde elde edersiniz. Elde ettiğiniz oyun içi paraları kullanarak çeşitli eşyalar alabilirsiniz. Bu eşyaları almak için sürekli Gold peşinde koşmanız gerekebilir. Hepsini değil birkaçını almak istiyorsanız seçici davranmanızı öneririz.

Roblox Wonder Woman: The Themyscira Eşyaları
Eşya Adı Eşyanın Ücreti
Wonder Woman Shorts 100 Gold Coins
Wonder Woman's Cloak 2.000 Gold Coins / 100 Robux
Golden Axe 8.000 Gold Coins / 250 Robux
Wonder Woman's Shield 8.000 Gold Coins / 150 Robux
Wonder Woman's Tiara and Hair 6.000 Gold Coins / 150 Robux
Wonder Woman's Hair 4.000 Gold Coins / 90 Robux
Lasso of Truth 8.000 Gold Coins / 200 Robux
Wonder Woman's Silver Armor 4.000 Gold Coins / 175 Robux
Wonder Woman's Classic Armor 3.000 Gold Coins / 150 Robux
Royal Tiara 6.000 Gold Coins / 100 Robux
Bracelets of Victory 2.000 Gold Coins
Wonder Woman's Armor 5.000 Gold Coins / 200 Robux
Sword of Hephaetus 175 Robux
Diana's Ponytail 6.000 Gold Coins / 90 Robux
Themyscircan Armor 4.000 Gold Coins / 100 Robux
Wonder Woman's Armored Skirt 5.000 Gold Coins / 100 Robux
Wonder Woman's Sword and Shield 10.000 Gold Coins / 200 Robux
Barbara Minerva's Shirt 100 Gold Coins
Barbara Minerva's Pants 100 Gold Coins
Steve Trevor's Tracksuit 100 Gold Coins
Steve Trevor's Track Pants 100 Gold Coins
1984 Fanny Pack 1.000 Gold Coins / 75 Robux
1984 Sunglasses 2.000 Gold Coins / 75 Robux
Purrfect Necklace 1.000 Gold Coins / 85 Robux
Barbara Minerva's Jacket 5.000 Gold Coins / 100 Robux
Savannah Cat Head 5.000 Gold Coins / 300 Robux
Savannah Stalker 5.000 Gold Coins / 300 Robux
Savannah Cat Tail 1.000 Gold Coins
Savannah Cat Ear Headband 1.000 Gold Coins / 100 Robux
Wonder Woman's Golden Armor 10.000 Gold Coins

Tekrar üzerinde durmak gerekirse bu eşyaların hepsini alabilmek gerçekten zordur. Bunu başarabilmek için büyük miktarda Gold toplamanız gerekir. Bunun tek yolu ise Corrupted Rats görevini sürekli tekrar etmektir. Biraz sıkıcı olabilir ama tüm eşyaları istiyorsanız bunu yapmalısınız.

Ready Player Two Hub

Ready Player Two isimli romanın çıkışına özel olacak şekilde yeni bir etkinlik başlatıldı. Bu etkinliğe dahil olarak iki farklı eşyanın sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken A Mys7erious Place oyununa girmektir. Oyuna girince rozetle birlikte Ready Player Two Book ve Ready Player Two Shirt eşyalarını kazanırsınız.

Bu etkinlik kapsamında kazanacağınız tek eşyalar bunlar değildir. Aynı zamanda çeşitli oyunlara dahil olarak Ready Player Two ile bağlantılı eşyalar kazanabilirsiniz. Öncelikle kazanabileceğiniz eşyaları aşağıdan inceleyebilirsiniz. Tablodan sonra ise bu eşyaları nasıl elde edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Roblox Ready Player Two Eşyaları
Eşya Adı Bulunduğu Oyun
The Meta Star Ready Player Two Hub
MetaPhones Ready Player Two Hub
Meta Shades Ready Player Two Hub
How to Program BASIC Bee Swarm Simulator
Crown of Madness Piggy
Robes of Madness Piggy
Pants of Madness Piggy
Bombastic Bling Robloxian High School
Bombastic Hoodie Robloxian High School
Bombastic Jeans Robloxian High School
1x1x1x1's Teapot Bad Business
1x1x1x1's Shirt Bad Business
1x1x1x1's Pants Bad Business
Helm of the Rip Tide SharkBite
Armor of the Riptide Shirt SharkBite
Armor of the Riptide Pants SharkBite
Rick's Boom Box Vehicle Simulator
Chaotic Top Hat Dungeon Quest
Gunter Headset Ready Player Two Hub / 175 Robux
Gunter Wings Ready Player Two Hub / 100 Robux
Vaporwave Hood Ready Player Two Hub / 150 Robux
Vaporwave Headphones Ready Player Two Hub / 120 Robux
Vaporwave Wings Ready Player Two Hub / 250 Robux
Ready Player Two Headphones Ready Player Two Hub / 35 Robux
Ready Player Two Backpack Ready Player Two Hub / 60 Robux

Meta Shades Eşyası Nasıl Alınır?

Meta Shades eşyasına sahip olmak için Ready Player Two Hub oyununa girin. Oyuna girdikten sonra merdivenleri çıkın ve Diamond Platform üzerinde durun. Bu platform dolum yapmaya başlayacak ve sizi havaya doğru fırlatacaktır. Etrafınızda renkler uçuşacaktır. Yere indiğiniz zaman Meta Shades eşyası size verilecektir.

Bununla birlikte Meta Shades eşyasına sahip olmak istiyorsanız Ready Player Two ile bağlantılı diğer 7 eşyayı toplamış olmanız gerekir. Bu 7 eşyayı toplamadıysanız Meta Shades eşyasına sahip olamazsınız. Bu eşyalarla ilgili detaylı bilgileri sunacağız ama öncelikle bunların neler olduğunu bilmelisiniz:

Bu eşyaların her birisi belirli görevleri yerine getirilerek elde edilir. Tüm eşyaları elde ettiğiniz zaman Meta Shades eşyası için görevi yerine getirebilirsiniz. Bu eşyayı elde ettikten sonra The Meta Star ve MetaPhones eşyalarını elde etmek isteyebilirsiniz. Bunun biraz daha zor bir iş olduğunu bilmelisiniz.

The Meta Stars ve Meta Phones Eşyaları Nasıl Alınır?

The Meta Stars ve Meta Phones eşyalarını elde etmek maalesef çok zordur. Çünkü bu eşyalar çoktan sahiplerini bulmuş durumdadır. Her iki eşyayı da alabilmek için belirli sayıdaki kişiden biri olmanız gerekir. Etkinlik yayınlanalı çok zaman olduğu için bu eşyaları alabilmek artık imkansızdır.

The Meta Stars eşyasına sahip olabilmek için Ready Player Two ile bağlantılı olan 7 farklı eşyaya sahip olan ilk 77 kişiden biri olmanız gerekir. Meta Shades eşyasından bahsettiğimiz kısımda bu eşyaların neler olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Meta Phones eşyasına sahip olabilmek için Ready Player Two ile bağlantılı olan 7 farklı eşyaya sahip olan ilk 777 kişiden biri olmanız gerekir. Meta Shades eşyasından bahsettiğimiz kısımda bu eşyaların neler olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

How To Program Basic Eşyası Nasıl Alınır?

İlk olarak Bee Swarm Simulator oyununa girin. Daha sonra VR gözlükleri oluşturmak için System menüsünden Promocodes kısmına göz atın. Buraya 7 farklı kod girmeniz gerekir. Bu kodlar şu şekildedir: Dysentery, Jumpstart, Carmensandiego, Luther, Millie, WordFactory ve Troggles. Kodları girin ve çarkları elde edin.

Çarkları elde ettikten sonra Shop kısmında Strange Goggles eşyasını oluşturun. Bunu yapabilmek için 77 tane Honey gereklidir. Oluşturma işlemini tamamladıktan sonra bilgisayar bölümüne giderek Digital Bee ile konuşun. Digital Bee ekranda çeşitli semboller çıkaracaktır. Bunları not edin ve Dandelion Fields bölgesine yönelin.

Dandelion Fields bölgesinde çeşitli çiçekleri vurmanız gerekir. Çiçeklerde oluşacak sembollere dikkat etmeli ve kodlar ile daha önce size sunulan sembolleri eşleştirin. Daha sonra bilgisayar bölümüne geri dönün. Digital Bee birden Sunflower Fields, Clover Fields ve Mushroom Fields bölgelerine geçecektir.

Digital Bee ekranda çeşitli semboller gönderecektir. Sembollere dikkat etmeli ve ardından onları çeşitli çiçeklere vurarak doğru şekilde eşleştirmeniz gerekir. Karşınıza bir emoji çıktığı zaman doğru sembolü girmiş olduğunuzu fark edeceksiniz. Bunu tamamladıktan sonra bilgisayar bölgesine geri dönmeniz gerekir.

Digital Bee size rastgele kombinasyonlardan oluşmuş harfler verecektir. Bu harfler M, D, C ve S şeklinde olacaktır. Her biri farklı bir alanı temsil etmektir. Oyuncunun Mushroom, Dandelion, Clover ve Sunflower alanlarında çeşitli çiçekleri vurması gerekir. Böylece her alanda bir sembol ortaya çıkacaktır.

Sembollerin hepsini ortaya çıkardıktan sonra oyuncunun Blue Base kısmının ön tarafındaki alana gitmesi gerekir. Burada Digital Bee tarafından verilen harflerle sembolleri eşleştirmeniz gerekecektir. Ardından bilgisayar bölgesine geri dönün. Digital Bee bir Star Jelly oluşturacak ve How to Program BASIC eşyasını verecektir.

Crown of Madness Eşyası Nasıl Alınır?

Piggy oyununda yer alan özel görevi tamamlamalısınız. İkinci kitabın Alleys isimli haritasında arka kısımlarda yer alan donuk sarı binaya ulaşana kadar diğer binaların kilidini açın. Bu binaya ulaştığınızda su birikintisini göreceksiniz. Haritada bir paspas bulmalı ve bu su birikintisini temizleyin.

Daha sonra ekrandaki zamanlayıcı 7:30'a kadar bekleyin. Su birikintisini temizlediğiniz yerdeki kapıya tıklayın. Tıklama sayısı haritada yer alan üç farklı zara karşılık gelir. Üç farklı zar olduğu için üç farklı tıklama seti oluşturmanız gerekir. Tıklama sayısı 1-9 arasında değişir ve rastgele oluşur.

Bulunması gereken zarlardan ikisi Diner (lokanta) ve Laundry Room (çamaşırhane) olarak adlandırılan yerlerdedir. Üçüncüsü ise Laundry Room içerisindeki kasanın yanındadır. Örneğin ilk tıklama setinde 3 tıklama varsa Diner içerisindeki zarı 3 gösterene kadar tekrar atmanız gerekir. Benzer durumu diğer iki zar için gerçekleştirin.

Üç zarın doğru rakamlara getirdikten sonra kapıya tıklayın. Karşınıza birinin haritanın başka bir bölümünde kaybolduğuna yönelik bir uyarı çıkacaktır. Kapının kilidi açılınca kapıdan geçmeniz gerekir. Kapıdan geçtikten sonra belirli düğmeleri duvara bakacak şekilde çevirin. Böylece bir başka kapı açılır.

Haritanın başka yerine çıkan bu kapıdan geçince odanın ortasında bir sütun üzerinde duran kayıp kişiyi görürsünüz. Kayıp kişiye ulaşmak için sütunlardaki meşaleleri söndürün. Bunu yaptıktan sonra düğmelere geri dönün ve onları duvardan uzağa bakacak şekilde çevirin. Haritanın başka bir bölümüne gideceksiniz.

Bu bölümde duvarda birkaç düğme vardır. Tavan üstünüze düşüp sizi öldürmeden önce bu düğmelere doğru sırayla basmanız gerekir. Sıralama daha önce attığınız zarlardaki rakamlara bağlı olacaktır. Örneğin, zarlar Diner kısmında 2, Laundry Room kısmında 4 ve Laundry Room kasası kısmında 6 ise 2, 4 ve 6 sırasıyla düğmelere basın.

Burada hatalı düğmeye basmanız durumunda göreve en başından basmanız gerekeceğini unutmayın. Dikkatli bir şekilde hareket edin. Doğru şekilde düğmelere bastıktan sonra çıkış kapısı açılır. Bu kapıdan geçin ve bir rozet, Crown of Madness, Robes of Madness ve Pants of Madness eşyalarını kazanın.

Boombastic Bling Eşyası Nasıl Alınır?

Robloxian High School oyununa girin. İlk olarak okulun kütüphanesine ulaşın ve öndeki kapıya yakın olan ilk siyah sandalyeye oturun. Bunu yapınca ortaya bir anahtar çıkacaktır. Anahtarı alın ve çalışma odasının yanındaki kapalı kapıyı açın. Bu sizi yemek temalı bir tür bulmaca alanına götürecektir.

Yemek temalı bulmaca alanını tamamladıktan sonra Bombastic Bling eşyasının olduğu yere gönderileceksiniz. Bombastic Bling eşyasını aldıktan sonra bir rozet ile birlikte Bombastic Hoodie ve Bombastic Jeans eşyaları da size verilecektir. Bazı durumlarda oyunda problem yaşandığından bu eşya için ekstra zaman ayırmanız gerekebilir.

1x1x1x1's Teapot Eşyası Nasıl Alınır?

Bad Business oyununa giriş yapın. Codes bölümüne göz atın ve buraya UNICORN kodunu girin. Bunu yaptıktan sonra VR Goggles elde edeceksiniz. Bu gözlüğü takın ve çeşitli bulmaca parçalarını aramaya başlayın. Toplamda 8 tane parça vardır. Bunlardan 4'ünü bulunca bir unicorn oluşturabileceksiniz.

Parçaları bulduktan sonra mavi kapıya doğru yönelin. Bulmaca parçalarını kullanıp bir unicorn oluşturun. Parçaları doğru şekilde yerleştirince OPERATION UNICORN adı verilen bir oyuna gönderilirsiniz. Zombie dalgalarına karşı savaşıp hayata kalınca bir rozet, 1x1x1x1's Teapot, 1x1x1x's Shirt ve 1x1x1x1's Pants eşyalarını kazanacaksınız.

Helm of the Rip Tide Eşyası Nasıl Alınır?

SharkBite oyununa giriş yapın. İlk oyuncu ilk turda köpekbalığı olacaktır. Bir köpekbalığı olarak haritada yer alan dört kırmızı şamandırayı yıkmanız gerekir. Daha sonra Super Boost yeteneğini kullanarak yeşil parçaların olduğu alana dalış yapın. Burada Lennard adını taşıyan bir palyaço balığı ile konuşmanız gerekir.

Lennard sizden denizin altında yer alan kirliliği temizlemeniz gerektiğini söyler. Bunun için aşırı güçlendirilmiş şamandıralara ihtiyacınız olacaktır. Bunun için lobide SharkbiteFan7 tarafından oluşturulan görselin önüne gidip "You're going to need a bigger boat." butonuna tıklayın.

Bunu yapınca görselden dört farklı şamandıra çıkacaktır. Bu şamandıraları kullanmanız gerekecektir. Hayatta kalan biri olarak şamandıraları batan Titanic ile buluşturun. Bunu yaptıktan sonra Lennard'a geri dönün ve ödül olarak bir zümrüt alın. Zümrüdü deniz fenerinin üstündeki teleskopa yerleştirin.

Teleskop, oyundaki günün durumuna göre aya veya güneşe doğru yönelince bir geçit ortaya çıkacaktır. Bu geçidi kullanın ve bir arenaya ulaşın. Bu arenada daha önce tanıştığınız palyaço balığı Lennard ile savaşacaksanız. Onu yenmek için hedefli füzeler kullanmanız gerekir.

Onu yendikten sonra deniz ikiye ayrılacak ve bir pasaj oluşacaktır. Pasajın sonuna gidin ve Helm of the Rip Tide eşyasını alın. Bu eşyayı aldıktan sonra size ek olarak Armor of the Riptide Pants ve Armor of the Riptide Shirt eşyaları verilecektir.

Rick's Boom Box Eşyası Nasıl Alınır?

Vehicle Simulator oyununa girin. İlk olarak laboratuvar kısmına gidin. Burada otomatı bulun ve sırasıyla şu öğelere tıklayın: çikolata, sosisli sandviç, kola, şekerli ürün, soslu ürün ve sosisli sandviç. Bunu yaptığınızda gizli bölgeye giriş yapacaksınız. Bu gizli bölmede geniş bir harita vardır.

Bu haritada 8 tane disket vardır. Bu diskleri bulmaya çalışın. Diskleri bulduktan sonra otomata geri dönün ve daha önce belirttiğimiz öğelere sırasıyla tıklayın. Lazerli bir kapı açılacaktır. Kapıdan girin ve merdivenleri inin. Hovercar aracını kullanarak tünelin ucuna kadar gidin.

Tünelin ucuna geldiğiniz zaman burada bir roket odası göreceksiniz. Bu roket odasına girebilmek için bir koda ihtiyacınız vardır. Kod alanına "1985" yazın ve rokete binin. Rokete binince görevi tamamlamış ve Rick's Boom Box eşyasını kazanmış olacaksınız.

Chaotic Top Heat Eşyası Nasıl Alınır?

Dungeon Quest oyununa girin. Haritanın etrafına saçılmış 7 farklı renkteki mücevheri bulmak için çaba gösterin. Bu mücevherleri belirli bir sırayla bulmanız gerekir. Bunun için şu sırayı takip edin: Kırmızı, sarı, mavi, turkuaz, beyaz, mor ve yeşil.

Buna ek olarak fenerlerden 6 haneli kod elde etmeniz gerekir. Örneğin, 3 fener aynı anda yanarsa ilk rakam 3 demektir. Sadece 1 fener yaparsa bu durumda rakam 1 demektir. Fenerler 6 kez yanıp sönecektir. Onları doğru şekilde takip edin. Ardından şelaleye gidin ve kodu girin.

Kodu doğru şekilde bulmanız durumunda Asset Holder adı verilen bir bölgeye gideceksiniz. Burada size bir kılıç verilecektir. Bu kılıçla bariyerleri yıkmalı ve platformlardan geçerek bölüm sonu canavarına ulaşın. Canavarı yendikten sonra Chaotic Top Hat eşyasını kazanmış olacaksınız.

Beat the Scammers!

Beat the Scammers! oyununa girip çeşitli sorulara cevap vererek Shield of the Sentinel eşyasını kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken haritada dolaşmak ve size sorulan 10 soruya doğru şekilde cevap verebilmektedir. Toplam 10 soruya cevap verdikten sonra bir rozet ve Shield of the Sentinel eşyasını kazanırsınız.

Size sorulacak soruların hepsi dolandırıcılık ile ilgili olacaktır. Sorulara cevap verirken acele etmenize hiç gerek yoktur. Ayrıca belirli sırayı takip etmeniz de gerekmez. Tek yapmanız gereken dolandırıcılık yöntemlerine karşı dikkatli olmak için buradaki bilgilerden yararlanmaktır. Sorulara doğru cevap verdikten sonra Shield of the Sentinel eşyasını kazanmış olacaksınız.

Ücretsiz Eşya: Zara Larsson Tour Lanyard

Pop müzik şarkıcısı Zara Larsson yeniden Roblox oyununda yer almaya karar verdi. Bu nedenle oyunculara yeni eşyalar sunulacak. Zara Larsson kataloğunu baştan aşağı incelemeniz durumunda çeşitli eşyalarla karşılaşabilirsiniz.

Ücretsiz Eşya: Pumpkin Black Cat Shoulder Pal

Roblox'a yeni bir eşya eklendi ama bu eşya tamamen Apple iOS kullanıcılarına özel olacak. Pumpkin Black Cat Shoulder Pal isimli eşya Apple iPhone veya Apple iPad kullananlar tarafından elde edilebilecek. Apple iMac veya Apple MacBook kullananlar bu eşyaya sahip olamayacaklar.

Ücretsiz Eşya: Pumpkin Patch

Pumpkin Patch, Roblox'a eklenecek ücretsiz eşyalardan birisi olacak. Maalesef bu eşya 4 Kasım 2021 tarihiyle elde edilebilir olduğu için hızlı hareket etmeniz gerekecek. Eşyayı almak için herhangi bir ön koşul yoktur. Sadece mağazayı açıp bu maskeye sahip olabilirsiniz.

 • Pumpkin Patch eşyasını almak için 4 Kasım 2021 tarihinden önce mağazaya uğramalısınız.

Ücretsiz Eşya: Lil Nas X Industry Baby Pink Scrub

Pop müzik şarkıcısı Lil Nas X yeni albümü Montero'nun çıkışına özel olarak Roblox'ta çok sayıda eşyaya yer verilmesini sağladı. Bunlardan ikisi ise karakterin altına ve üstüne giyilebilen eşyalar oldu. Eşyaları elde edebilmek için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Eşya: Classic Cap

Classic Cap olarak adlandırılan bu eşya ücretsiz bir eşyadır. Bu eşyayı kazanmak için Roblox Community Space alanında deneyim sahibi olmalısınız. Bunun için duvarlara resim yapmalı, oyunları ziyaret etmeli ve Photo Booth bölgesinde bir fotoğraf çekilmelisiniz.

 • Classic Cap eşyasını almak için Roblox Community Space oyununu ziyaret edin ve yukarıda belirtilen gereksinimleri yerine getirin.

Ücretsiz Eşya: Monkey Safari Hat

Monkey Safari Hat olarak adlandırılan bu eşya Amazon tarafından sunulan bir promosyon aksesuarıdır. Normal şartlarda sadece Amazon cihazı kullananlar tarafından elde edilebilir. Tek yapılması gereken ise Roblox uygulamasına mobil cihazdan giriş yapmaktır. Roblox oyununu PC üzerinden oynayanlar ise aşağıdaki adımları deneyebilirler.

 • Bir Amazon cihazınız yoksa yapmanız gereken ilk iş Chrome Web Mağazası kısmını ziyaret etmektir.
 • Burada User-Agent Switch for Chrome eklentisini bulmalı ve daha sonra Chrome'a ekle butonuna tıklamalısınız.
 • Eklenti yüklendikten sonra tarayıcının sağ üst kısmında ikonu gözükmelidir. Gözükmüyorsa Uzantılar sayfasını ziyaret ederek onu görünü hale getirmelisiniz.
 • User-Agent Switch for Chrome uzantısına tıklamalı ve ardından listeden Android'i ve son olarak Android KitKat'ı seçmelisiniz.
 • Ardından Roblox Avatar Shop kısmını ziyaret edin. Sol tarafta yer alan filtreleri kullanarak Free eşyaları seçin. Sahip olmadığınız bir eşyayı seçin ve Get butonunu bulun ama tıklamayın.
 • Get butonunun üzerine sağ tuş tıklayarak İncele seçeneğine tıklayın.
 • Bir önceki adımda yer alan sekme açıkken Monkey Safari Hat kısmına gidin. İncele kısmı açıkken bu eşyanın Data Item ID bilgisini kopyalayıp, diğer sekmede yer alan Data Item ID bilgisi ile değiştirin. Benzer durumu Data Product ID için gerçekleştirin.
 • Bunları yaptıktan sonra Get butonuna tıklayın ve ardından karşınıza çıkan onay penceresinde gerekli onayı gerçekleştirin.

Ücretsiz Eşya: KSI Launch Party

KSI Launch Party, Roblox bünyesinde gerçekleştirilmiş özel konserlerden birisidir. Bu özel konser sayesinde iki tane KSI avatar eşyasını ücretsiz bir biçimde alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Roblox oyununa girmek ve ardından aşağıdaki iki bağlantıya gitmektir.

 • Golden Headphones eşyasını alabilmek için Golden Headphones - KSI sayfasını ziyaret etmelisiniz.
 • AOTP Hat eşyasını alabilmek için AOTP Hat - KSI sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Ayrıca, KSI Launch Party oyununa girdikten sonra sahneye doğru ilerleyin. Sahnenin yakınlarında VIP yazan büyük bir tabela göreceksiniz. Bu tabelanın altında yer alan asansöre binerek çatıya çıkabilirsiniz. Çatıya çıktığınız zaman dört özel eşya size hediye edilecektir.

Ücretsiz Eşya: Nerf Dart Cap ve Nert Dart Glasses

Roblox Nerf Hub kısmına giriş yapan tüm Roblox oyuncuları bu iki eşyaya sahip olabilirler. Oyunun kendisi atış talimi yapılabilecek bir alan sunar. Alanın içerisinde her oyuncu kendine özel bir hediye kazanmak için çaba gösterir.

 • Nerf temalı olan Dart Cap eşyasını almak için oyuncak makinesinde ödül kazanmak gerekir.
 • Nerf temalı olan Dart Glasses eşyasını almak için ise atış alanında en yüksek skor elde edilmelidir.

Ücretsiz Eşya: Wonder Woman

Wonder Woman: 1984 isimli filmin çıkışıyla birlikte oyuna eklenmiş olan sekiz farklı ücretsiz eşya vardır. Yapmanız gereken tek şey Wonder Woman: The Themyscira Experience isimli oyuna girmektir. Daha sonra çeşitli görevleri yerine getirerek karşılığında aşağıdaki sekiz eşyayı çantanıza atabilirsiniz.

 • Golden Armor Set
 • Savannah Cat Ear Headband
 • Savannah Cat Head
 • Savannah Cat Tail
 • 1984 Sunglasses
 • 1984 Fanny Pack
 • Shoulder Stalker
 • Barbara Minevra's Jacket
 • Purrfect Necklace

Ücretsiz Eşya: Ready Player Two

Ready Player Two isimli romanın çıkışıyla birlikte oyuna eklenmiş olan iki farklı ücretsiz eşya vardır. Yapmanız gereken tek şey A Mys7erious Place isimli oyuna girmektir. Bunu yaptıktan sonra bir rozet kazanırsınız ama aynı zamanda avatar kısmını kontrol ederseniz iki farklı eşyaya daha sahip olduğunuzu görürsünüz.

Ücretsiz Eşya: Shield of the Sentinel

Shield of the Sentinel eşyasını almak biraz zahmetlidir ama ücretsizdir. Yapmanız gereken tek şey Beat the Scammers isimli oyuna girmek, haritada dolaşmak ve ardından 10 soruya doğru cevap vermektir. 10 soruyu tamamladıktan sonra bir rozet kazanırsınız ve mevcut avatar içerisine Shield of the Sentinel eşyası eklenmiş olur.

 • Beat the Scammers isimli oyuna girin ve haritada dolaşarak mavi kalkan öğelerini toplamaya başlayın.
 • Ayrıca oyunda yer alan NPC unsurlarıyla konuşarak çeşitli sorulara doğru yanıtlar verin ve sonunda ödülün sahibi olun.
 • Sorulara doğru yanıtlar vermek için buradaki videoyu rehber olarak kullanabilirsiniz.

Avatar Paketi: Kid Nezha Bundle

Roblox oyuncuları Kid Nezha Avatar paketini, Luobu Mystery Box Hunt etkinliğine katılarak elde edebilirler. Bu oyuna katıldığınız zaman ışınlanma giriş bölgesinin hemen yakınında yer alan heykele doğru koşup ona dokunmalısınız. Bunu yaptığınız zaman bir onay mesajıyla karşılaşırsınız.

Roblox Kodları: Kıyafet Kodları

Roblox kıyafet kodları sayesinde oyunda çeşitli aksesuarlar kazanmayı başarabilirsiniz. Aşağıda yer alan Roblox kodları şu anda çalışan ve aktif bir biçimde kıyafet sunan kodlardır. Bazı kodların belirli oyunlarda girilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla notlar kısmına göz atmayı ihmal etmemelisiniz. Roblox Promo Codes sayfasına gidin ve aşağıda paylaştığımız kodları girerek eşyaları koleksiyonunuza ekleyin.

 • Snow Friend - AMAZONFRIEND2021
 • Peppermint Hat - TARGETMINTHAT2021
 • King Tab - SMYTHSCAT2021
 • Ghastly Aura - ThingsGoBoom (Mansion of Wonder oyununda girilmeli)
 • Tomes of the Magus - ParticleWizard (Mansion of Wonder oyununda girilmeli)
 • Artist Backpack - FXArtist (Mansion of Wonder oyununda girilmeli)
 • Ring of Flames - Boardwalk (Mansion of Wonder oyununda girilmeli)
 • Dev Deck - ROBLOXEDU2021
 • Spider Cola Shoulder Pet - SPIDERCOLA
 • The Bird Says Shoulder Pet - TWEETROBLOX
 • Hustle Hat - StrikeAPose (İlgili kodun bu oyunda girilmesi gerekir)
 • Build it Backpack - SettingTheStage (İlgili kodun bu oyunda girilmesi gerekir)
 • Kinetic Staff - DIY (İlgili kodun bu oyunda girilmesi gerekir)
 • Crystalline Companion - WorldAlive (İlgili kodun bu oyunda girilmesi gerekir)
 • Speedy Shades - GetMoving (İlgili kodun bu oyunda girilmesi gerekir)
 • Cardio Cans - VictoryLap (İlgili kodun bu oyunda girilmesi gerekir)

Roblox Ücretsiz Eşya Listesi

Herhangi bir kod girmeden ücretsiz olarak sahip olacağınız belirli eşyalar vardır. Bunların listesi gerçekten uzundur. Dolayısıyla onları ayrı bir şekilde paylaşmak çok daha doğru olacaktı. Katalog içerisinde yer alan tüm bu eşyaların hepsini ücretsiz olarak karakterinize ekleyebilirsiniz.

Burada yer alan promosyon kodları, Roblox kodları, ücretsiz Roblox eşyaları ve diğer unsurlar sayesinde karakterinizin envanterini epey bir genişletmeyi başarabilirsiniz. Envanterinizde daha fazla eşya yer almasını istiyorsanız tek yapmanız gereken etkinlikleri takip etmektir.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap