Portal Reloaded Sistem Gereksinimleri

Portal için topluluk yapımı olan bu modda bir test nesnesi olarak oynuyorsunuz. Otomatik bir yapay zeka tarafından durağanlıktan uyandırıldıktan sonra çok özel bir test kursunu tamamlamanız gerekmektedir.

Aperture Science'ın derinliklerinde, tesisin geri kalan kısmından epey uzakta önceden bilinmeyen ve uzun süredir kullanılmayan bir test yolu yatıyor. Hedefiniz bu test yolunu başarılı bir şekilde tamamlayıp testi tamamlamaktır.

Ana oyunun konseptinden biraz farklı olarak üç farklı portal çekmenize olanak tanıyan üçlü portal cihazına sahip olursunuz. Uzayda iki farklı yeri birbirine bağlayan tanıdık mavi ve turuncu portallar ve iki farklı zaman çizgisini birbirine bağlayan üçüncü bir yeşil zaman portalı vardır.

Dört boyutta düşünmek zorundasınız. Sizin için hazırlanmış birbirinden özel 25 zorlu bulmacada ustalaşmanız gerekir. Bu mod, ana serinin oynanışına aşina olan ve ufuklarını genişletmek isteyen portal gazilerini hedef almaktadır.

Portal Reloaded Sistem Gereksinimleri

Portal Reloaded oyununu 1080p çözünürlükte oynamak için gerekli olan sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Bunun yerine minimum sistem gereksinimlerine göz atmayı düşünebilirsiniz. Portal Reloaded kaç GB sorusuna cevap ise bellidir; Portal Reloaded 7 GB yer kaplamaktadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Pentium 4 3.0 Ghz / Dual Core 2.0 Ghz / AMD 64 X2
  • Ekran Kartı: AMD Radeon X800 / NVIDIA GeForce 7600
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 7 GB boş alan

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap