Playstore'da Yıl Sonu İndirimleri Başladı

Türk Telekom tarafından sunulan, Türkiye’nin dijital oyun platformu olan Playstore’da indirimler başladı. Popüler yayıncınların oyunlarınında bulunduğu indirimler yıl sonuna kadar devam edecek.

Türk Telekom Grubu şirketleri tarafından sağlanan Playstore isimli dijital oyun platformundaki indirim oranları oyunseverleri heyecanlandıracak. Platform, sadece bilgisayar oyunlarını değil PlayStation 4, Xbox One gibi oyun konsollarının oyunlarını, E-PIN kodlarını, oyuncu ekipmanları gibi oldukça geniş yelpazede ürün barındırıyor.Platformda aynı zamanda ilgilendiğiniz oyunların ihtiyaç duyduğu sistem gereksinimlerini de görebilirsiniz.

Playstore’un sitesinde şu an Warner Bros. Interactive Entertainment, Kalypso, Paradox gibi oyun firmalarının indirimleri başlamış durumda. Electronic Arts indirimlerine yaklaşık 1 gün, Bethesda indirimlerine yaklaşık 8 saat, Konami indirimlerine ise 11 gün sonra başlanacak.

İndirime Giren Bazı Oyunlar ve Fiyatları

  • NBA 2K21 419 TL yerine 189 TL’ye alınabilecek.
  • FIFA 21 419 TL yerine 189 TL’ye alınabilecek.
  • Doom Eternal 199 TL’den 59 TL’ye alınabilecek.
  • Metal Gear Solid V 96 TL yerine 24 TL’ye alınabilecek.
  • For Honor - Starter Edition 74 TL yerine 29 TL’ye alınabilecek.
  • Uno 52 TL yerine 20 TL'ye alınabilecek.

Playstore’da sevdiğiniz oyunların takibini buradan yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap