PlayStation Plus, Ekim 2020 Oyunları Belli Oldu

Sony, PlayStation Plus abonelerine Ekim ayında sunulacak oyunları resmen açıkladı. Bu ayın listesinde PlayStation 4 kullanıcıları iki farklı yapım ile oyunların tadını çıkarmış olacaklar. Her iki oyunun da çok kaliteli yapımlar olduğunu söylemek mümkün.

Need for Speed Payback, efsane serinin devam oyunlarından birisi olarak soluğu sokak yarışlarında almanızı sağlar. Sokak yarışları sahnesinde yükselen bir yıldız olan Tyler Morgan sürgüne gönderildikten sonra Fortune Valley'in yeraltı dünyasını kontrol eden ekibe savaş açar. Size düşen bu savaşta rol alıp işi bitirmektir.

Vampyr, bir RPG oyunu meraklıların ilgisini çekecek bir yapıttır. Jonathan Raid vampire dönüştükten sonra Hipokrat yemini ve yeni keşfettiği kana susamış doğası arasında kalır. Her ne kadar oyundaki boss savaşları zorlayıcı olsa bile oyunu bitirmek için masumları öldürme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Bu ay PlayerUnknown's Battlegrounds ve Street Fighter V oyunlarının ücretsiz olarak oynamaya sunulduğu PlayStation Plus'ta, Need for Speed Payback ve Vampyr oyunları 6 Ekim tarihi itibariyle kullanıcılara sunulmuş olacak.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap