Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Görücüye Çıkıyor

Efsane yarış oyunu serisi olarak adlandırılan Need for Speed'in belki de en yaşlı üyelerinden birisi olan Hot Pursuit yeniden yapılandırılmış "Remastered" versiyonuna kavuşuyor. EA tarafından sunulan bilgilere göre oyunun 5 Ekim tarihinde tanıtılması bekleniyor.

Muhtemelen 6 Kasım'da çıkış yapacak oyunla ilgili heyecan verici paylaşımlar yapıldı. Öncelikle bir Twitter kullanıcısı oyuna yönelik çeşitli ekran görüntüleri paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre oyun tüm DLC'ler ile birlikte gelecek ve ek oynanış süresine sahip olacak.

Oyunun 5 Ekim tarihinde tanıtılacağının bilgisi ise Need for Speed resmi hesabından yapılan paylaşım ve EA'nın sitesinden paylaşılan geri sayım oldu. Need for Speed hesabından paylaşılan görsel aşağıdan görebileceğiniz gibi Big Joe's Pizzeria ismini gösteren bir reklam panosuna sahip.

Diğer taraftan Need for Speed için EA'nın resmi sitesinde başlatılan geri sayım yarın sona erecek. Geri sayımın üstünde yer alan cümlede ise Big Joe's Pizzeria'ya atıf yapılıyor ve 510 kodundan bahsediliyor. Tüm bunlar Need for Speed: Hot Pursuit Remastered'ı işaret ediyor gibi duruyor.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap