Microsoft, Cyberpunk 2077 İçin Geri Ödeme Sürecini Başlattı

Konsollarda kötü performans sergileyen Cyberpunk 2077 için Xbox Türkiye açıklama yaptı. Xbox Türkiye, Cyberpunk 2077 için bir açıklama ve iade sayfası yayınladı.

Konsol tarafında Cyberpunk 2077 için çöküş devam ediyor. Dün Sony tarafından PlayStation Store’dan kaldırılan oyun şimdi de Microsoft tarafından iade sürecine dahil edildi. Ancak Microsoft tarafında mağazadan kaldırılma gibi bir durum henüz yok.

Eski konsollarda yaşanan sorunlar nedeniyle eleştiri oklarından kurtulamayan Cyberpunk 2077 için Xbox Türkiye ‘’Cyberpunk 2077: Her oyuncunun Xbox’ta beklediği deneyimi elde edebilmesini sağlamak için mevcut geri ödeme politikamızı, bir sonraki duyuruya kadar Microsoft Mağazasından dijital olarak Cyberpunk 2077 satın alan herkese tam geri ödeme sunacak şekilde genişleteceğiz.

CD PROJEKT RED’deki geliştiricilerin son derece zorlu koşullarda Cyberpunk 2077’yi sevk etmek için çok çalıştıklarını bilsek de, bazı oyuncuların eski nesil konsollardaki mevcut deneyimden memnun olmadıklarının da farkındayız. Bugüne kadar, talep eden müşterilerin büyük çoğunluğuna geri ödeme imkanı sağladık. Cyberpunk 2077 için Xbox geri ödemesi talep etmek için lütfen Xbox geri ödeme sayfamızda listelenen adımları izleyin.’’ sözlerini kullandı. Xbox geri ödeme sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yapılmış Yorumlar (1)

Ömür Can Ünceli
20 Aralık 2020, 16:28

CDPR için işler iyice kötü hale geliyor. Bunu düzeltmek için çok uğraşmalılar. Hisseleri bile yarı yarıya düşmüş durumda

Yorum Yap