Halo Infinite Betası Çıktı

Halo Infinite için yapılan ilk testlerde, ciddi sorunlar görülürken yeni özellikleri kapsayan ve hataları gideren beta paylaşıldı. Oyuncular yeni beta ile daha iyi bir deneyim elde edebilecek.

Halo Infinite çok oyunculu betası için yeni bir dönem başlıyor. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda oyuncuların yeni beta programına dahil olarak oyunu hem deneyebileceği hem de dünya genelinde ilk oyunu oynayanlardan birisi olabileceği belirtildi.

Yaşanan Hatalar Giderildi

Geçtiğimiz günlerde düşük küçük bir grup ile yapılan testlerde, klavye ve fare kontrollerinde çeşitli sorunların yaşandığı belirtilmişti. Kontrolde yaşanan zorluklara üstelik çekim hataları da eklendi ve kontrol edilemeyen kameralar nedeniyle oyunu oynamak oldukça zor oldu. Yapılan paylaşımlarda ise güncelleme ile ekip tarafından yapılan iyileştirmeler ile mevcut hataların büyük oranda giderildiği ifade edildi.

Halo Infinite Beta İle Daha İyi Bir Deneyim Geliyor

Geliştirici ekip tarafından yapılan resmi açıklamalarda, yeni beta ile oyunda yaşanan hataların büyük oranda giderildiği belirtildi. Takılmaları azaltacak, kare hızını iyileştirecek veya kontrol sorunlarının giderilmesini sağlayacak olan yeni özellik, kare hızlarında yaklaşık yüzde 15’lik bir artış sunuyor.

1 Ekim tarihi itibari ile beta programı başlayacak olan oyun için daha geniş bir katılımın yaşanması bekleniyor.  Ekibin ilk günden beri oyuncuların yaptığı raporlamaları dikkatle takip etmesi, daha fazla kişinin oyuna ilgi göstermesini sağladı. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap