Fenerbahçe, FuBo Rolls İsimli Oyununu Yayınladı

Fenerbahçe Spor Kulübü, FuBo Rolls isimli ilk oyununu iOS işletim sistemine sahip cihazlar için yayınladı. Yayınlayacağı beş oyundan ilki olan Fubo Rolls’un ardından dört oyun daha ilerleyen tarihlerde oyuncular ve taraftarlar ile buluşacak.

Dünya çapında bilinen ve Türkiye'nin en büyük kulüplerinden olan Fenerbahçe, ilk oyununa kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. FuBo Rolls isimli oyunda oyuncular tuzaklar kurarak ve topları fırlatarak rakiplerine üstünlük kurmaya ve sonunda en yüksek puanı elde etmeye çalışıyor. Eğlenceli oyunun Moo Moo ve Hi Games tarafından tasarlanıp, Fenerbahçe Games tarafından geliştirildiği belirtiliyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç tarafından müjdesi verilen oyunların tanıtımı geçtiğimiz haftalarda yapılmıştı. Bunlardan biri olan FuBo Rolls şu an için sadece App Store’da bulunuyor ancak yakın zamanda Play Store’da yerini alacak.

Ücretsiz erişime sahip olan FuBo Rolls oyunu için 200 MB’nin üzerinde depolama alanına  ve en az iOS 10 sürümüne sahip olmak gerekiyor. Oyunu destekleyen en düşük telefon modeli iPhone 5S olurken tüm iPad ve iPad Air’ler oyunu destekliyor. Oyun aynı zamanda İngilizce dil desteğine de sahip.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap