Epic Games'ten Her Gün Ücretsiz Bir Oyun Kampanyası

Oyun dünyasının popüler platformlarından biri olan Epic Games 2020 yılını dev kampanyalar ile bitiriyor. Epic Games, 17 Aralık tarihinden itibaren %75'e varan indirimlerle ve her gün dağıtılan ücretsiz oyunlarla oyuncuların karşısına çıkıyor.

Epic Games, duyurduğu yıl sonu kampanyasının 15 gün süreceğini açıkladı. Oyuncular, 17 Aralık tarihinden itibaren 15 gün boyunca haftalık olarak oyunculara sunulan oyunları günlük olarak alabilecek. Oyunlar her zamanki gibi ücretsiz olarak dağıtılacak. Epic Games aynı zamanda 17 Aralık tarihinde %75’e varan indirimlerin bulunduğu ‘’Yılbaşı Tatili İndirimi’’ kampanyasına da başlayacak.

Şimdilik hangi oyunların Yılbaşı Tatili İndirimi kampanyasında ya da 15 gün sürecek ücretsiz oyun kampanyasında olduğu belli değil. Ancak her iki kampanyada da kaliteli ve popüler yapımların oyun severlere sunulması bekleniyor.

Oyuncuların, oyunlara ücretsiz olarak sahip olması için yapması gereken tek şey verilen 24 saatlik süre içinde oyunlarını kütüphanelerine eklemek olacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap