Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Epic Games'te 501 TL Değerindeki 3 Oyun Ücretsiz!

Epic Store üzerinden kısa bir süreliğine sunulan oyunlar kısmında bu hafta 3 oyun yer alıyor. Stick It To The Man!, Football Manager 2020 ve Watch Dogs 2 oyunlarını belirli bir süreliğine alıp oynayabileceksiniz.

Football Manager 2020 oyunu platforma ilk kez adım atmış olacak. Bugünden itibaren Epic Store'dan oyunu bedava indirebilecek ve onu 24 Eylül tarihine kadar bedava olacak şekilde oynayabileceksiniz. Oyunun cross-platform desteği olduğu için Steam oyun kaydınızı buraya taşıyabileceksiniz.

Belki Watch Dogs 2 daha önce oynamış veya duymuş olduğunuz bir oyun olabilir. Ancak Stick it to the Man kesinlikle böyle bir oyun olmayacaktır. Oyunda kendinize özel olan gücünüzü kullanabilecek ve dünyayı değiştirmeye çalışacaksınız.

Watch Dogs 2 ise 2014 yılında yayınlanmış olan selefi Watch Dogs'un devamı niteliğinde bir oyun. Oyun San Francisco'da geçiyor. Oyunda bir hacker ve CTOS 2.0'ı devirmeyi amaçlayan hacktivist grup DedSec'in bir üyesi olan Marcus Holloway'i kontrol ediyorsunuz. Watch Dogs 2'nin halefi ise 2020 yılında çıkması planlanan Watch Dogs: Legion olacak. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap