Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Epic Games Store, Cadılar Bayramı Sezonunu Açtı

Epic Games Store, yeni indirim dönemini resmen başlattı. Cadılar Bayramı temasına sahip olan kampanyanın içerisinde son zamanlarda çıkan yeni oyunlar da dahil olmak üzere birbirinden kaliteli onlarca oyun indirime sokulmuş durumda.

Resmi olarak bugün başlatılan indirim furyası iki hafta boyunca sürecek. Epic Games Store indirimlerinde en önemli noktalardan biri ise 60 TL'lik indirim kuponlarının hala geçerli olması. Epic Games, bu yıl iki kez kupon dağıtımı gerçekleştirmişti.

Cadılar Bayramı indirim sezonu için örnek verilecek en önemli yapımlardan birisi kesinlikle Crysis Remastered. Henüz geçtiğimiz ay çıkış yapmış olan oyun şu anda %35 indirimle 87 TL'ye satın alınabiliyor. Geçmiş dönemden indirim kuponunuz varsa oyunu sadece 27 TL'ye alabilirsiniz.

Cadılar Bayramı kapsamında bir dizi yeni ve eski oyun indirime sokulmuş durumda. Toplamda 144 oyunun indirime sokulduğu bu indirim sezonunda belki satın almak isteyeceğiniz bazı yapımlar olabilir. Bunun için Epic Games Store'u ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap