E-pin Nedir? Ne İşe Yarar?

Electronic Personal Identification Number yani oyuncuların genel olarak bildiği ve karşılaştığı E-pin, oyun firmalarının kullanıcıya özel oluşturduğu kodlardır.

E-pin Nedir?

E-pin kodları, oyun şirketlerinin oluşturduğu ve oyunculara sattığı dijital üründür ve şirketlerin en büyük gelir kalemlerinden birisidir. Günümüzde League of Legends, Black Desert Online, Playerunknown's Battlegrounds, World of Warcraft, Steam, Google Play Store  gibi birçok firma E-pin satışı yapıyor.

Rakamlar ya da harfler kullanılarak oluşturulan  E-pin kodları, günümüzde birçok oyunun oyun içi mağazalarından kişiye özel görsel tasarımlar, bonus veren eşyalar vb. ürünleri almaya yarar. Size özel oluşturulan E-pin kodlarını, oyun hesabınıza yükleyerek dilediğiniz eşyayı kolayca alabilirsiniz.

Güvenlik Asla Atlanmamalı!

E-pin kodlarını satın almak ise oldukça basittir ancak güvenliği elden bırakmamak gerekir. E-pin kodlarını oyun şirketlerinin kendi mağazalarından ya da belirlediği yetkili satıcılar aracılığıyla almak hem hızlı hem de güvenli bir alışveriş ortamı sunacaktır.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap