CS:GO Kırık Diş Operasyonu Duyuruldu

Valve, CS:GO için Kırık Diş Operasyonu’nu duyurdu. Oyuncular, Kırık Diş Operasyonu ile yeni haritalara ve yeni silahlar görsellerine kavuştu. 

Kırık Diş Operasyonu, oyunculara operasyon bileti olsa da olmasa da birçok özellik sunuyor ve oyuncuların keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Oyuncular da Parçalanmış Ağ Operasyonu’ndan beri yeni maceraların olduğu bir operasyonun yolunu gözlüyordu. Oyuncuların, Kırık Diş Operasyonu’nun tüm özelliklerinden faydalanabilmesi için 127 TL karşılığında Steam Topluluk Pazarı’ndan Kırık Diş Operasyon Bileti satın alması gerekiyor.

Kırık Diş Operasyon Bileti sahibi olan oyuncular ‘’Broken Fang Premier’’ maçları ile harita yasaklamalarının dahil olduğu dereceli seviyede oyun oynayabilecek. Oyuncular, haritalarda gösterdikleri performansları takip edebileceği özel bir analiz sayfasına erişim sağlayabilecekler. Ayrıca oyuncular, Kırık Diş Operasyonu’na özel görevleri tamamlayıp vitrinlerinde sergileyebilecekleri yepyeni bir rozete kavuşabilecekler. Rozet ile aynı zamanda yeni görünümleri, çıkartmaları ve yamaları da elde edebilecekler.

Kırık Diş Operasyon Bileti’ne sahip olmayan oyuncular ise yeni eklenen ‘’Retake’’ isimli oyun modunda eğlenceli vakit geçirebilecekler. Retake modunda oyuncular, haritada bulunan bombayı korumaya ya da bombalı alanı ele geçirmeye çalışıyor. Takımların silah seçimi ise belirlenen silah setleri ile sınırlandırılıyor. Ayrıca bilet sahibi olmayan oyuncular Ancient, Apollo, Engage ve Guard gibi haritalarda farklı oyun modlarını oynayabilecekler.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap