Butcher, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam fiyatı 18 TL olan Butcher isimli oyun GOG platformunda kısa süreliğine ücretsiz oldu. Her ne kadar basit grafiklere sahip olsa bile yüksek temposuyla dikkat çeken oyun, aksiyon seven oyuncuların ilgisini çekebilecek gibi görünüyor.

Phobia Game Studio tarafından geliştirilen Butcher isimli oyunun Quake oyunundan esinlenilmiş gibi bir havasının olduğunu söylemek mümkün. Şiddetin asla son bulmadığı, temponun hiç azalmadığı bu oyunda hedefimiz hareket eden her şeyi yok etmektir.

Hedefimize ulaşmak için motorlu testere, el bombası ve av tüfeği dahil olmak üzere pek çok farklı ekipmanı kullanabileceğiniz. Sığınaklara baskın düzenlemek, şehirlere ve ormanlara ziyaret yaparak yolumuza çıkan her şeyi öldürmemiz gerekmektedir.

Oyunu ücretsiz olarak alabilmek için GOG.com adresini ziyaret etmeli, üst kısımda yer alan Butcher oyununun üzerine gelerek "Get It Free" yazısına tıklamanız gerekmektedir. Hesap oluşturup giriş yaptıktan sonra oyun kütüphanenize eklenmiş olacaktır.

Butcher Sistem Gereksinimleri

Butcher, 2016 yılında yayınlanmış bir oyundur. 2D bir aksiyon nişancı oyunu olan bu oyunu 1080p çözünürlükte oynamak için standart bir bilgisayara sahip olmanız yeterli olacaktır. Butcher kaç GB diye merak ediyorsanız, oyun sadece 200 MB yer kaplamaktadır.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo U7600
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6200
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 200 MB

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap