Android İçin GTA V Benzeri 300 MB Altı 5 Oyun

GTA V, hikayesi, karakterleri ve görevleriyle bilinen bir aksiyon macera oyunudur. Ayrıca oyunculara çeşitli yan etkinliklere katılabilecekleri geniş bir açık dünya sunar. Bu açıdan oyunun gelmiş geçmiş en çok sevilen oyunlar arasında yer alması şaşırtıcı değildir.

Maalesef GTA V Android cihazlarda oynanabilir bir oyun değildir. Oyuncuların GTA V gibi oyunların tadını çıkarmak için çeşitli seçenekleri vardır. Ancak cihazınızda 300 MB gibi bir yer varsa ve yine de oyun oynamak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atmak isteyebilirsiniz.

5. Gangster Grand Action Game: Open World New Game 3D

Yaklaşık 60 MB boyutunda olan Gangster Grand Action Game: Open World New Game 3D oyununda oyuncular, GTA V oyununda olduğu gibi birçok gangster görevinde yer alacaklar. Oyun, oyuncuların düşmanları yenmek için kullanabilecekleri iyi bir silah cephaneliğine sahiptir.

Gangster Grand Action Game: Open World New Game 3D, sezgisel kontrolleri ve 3D grafikleriyle beğenilen bir oyundur. Google Play Store'da aldığı iyi değerlendirmeler bunu rahatlıkla gösterebilmektedir. Aksiyon ve maceranın dibine vurmak için bu oyuna şans verebilirsiniz.

4. Grand Gangster Sandbox Simulator: Open World Games

Yaklaşık 50 MB boyutunda olan Grand Gangster Sandbox Simulator: Open World Games adından anlaşılabileceği gibi doğrudan gangster faaliyetlerine odaklanan bir oyundur. Oyunda yer alan polisler hırsızlara karşı oyun görevleri sizi epey bir memnun edebilecektir.

Oyuncuların banka soygunu planlama gibi ek görevleri yerine getirme şansı olacaktır. Grand Gangster Sandbox Simulator: Open World Games özellikle bol aksiyon arayanlar için mükemmel bir oyun olacaktır. Aynı zamanda sizi kolay kontroller ile epey bir memnun edecektir.

3. Grand Gangster Shooter: Pixel 3D Gun Crime Game

Yaklaşık 45 MB boyutunda olan Grand Gangster Shooter: Pixel 3D Gun Crime Game bir aksiyon macera oyunudur. Oyunda 30'u aşkın görev bulunmaktadır ve hedefiniz bu görevleri yerine getirerek mükemmel skoru elde edebilmektir.

Oyunda araba çalma, yarışma ve çatışmaya girme gibi sayısız şey yapabilirsiniz. Bununla birlikte oyunda yer alan gizemli kutuları bulmaya çalışmanız gerekir. Bu gizemli kutular ekstra para ve güçlü silahları size sunarlar. Bunları kullanarak heyecan verici görevlerin üstesinden gelebilirsiniz.

2. Grand Vegas Crime Simulator: Gangster Games

Yaklaşık 100 MB boyutunda olan Grand Vegas Crime Simulator: Gangster Games, bir aksiyon macera oyunudur. Aynı zamanda açık bir dünyaya sahiptir ve bu dünyanın içerisinde bir dizi sayısız görev yer almaktadır. Bununla birlikte oyun ilgi çekici bir hikayeye sahiptir.

Oyunun sahip olduğu 3D grafikler dövüş sekanslarını geliştirmektedir. Böylece oyuncu daha gerçekçi hale gelir. Google Play Store'da gayet iyi bir puanlamaya sahip olan oyun zorlu roller üstlenmek isteyenlerin ilgisini çekecektir. Her oyunun kolay olmasına gerek yoktur öyle değil mi?

1. Sins of Miami Gangster

Yaklaşık 200 MB boyutunda olan Sins of Miami Gangster bir açık dünya oyunudur. Aksiyon ve maceranın doruklarına ulaşabileceğiniz bu oyunda bir gangsterin yerine geçmek zorunda kalırsınız. Oyuncular, suçlulara adaleti sağlamak zorunda kalacağı bir intikam hikayesini ele almaktadır.

GTA V gibi bu oyun da oyunculara düşmanları yenmek için gerekli silahları sağlar. Oyuncuların gezebileceği arabalar, jet-ski, tekne vb. gibi iyi bir araç koleksiyonu vardır. GTA V gibi bir oyunun tadını tam olarak alamayacak olsanız bile bu oyun mobil cihazlarda oynanabilecek ideal bir oyun olacaktır.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap