Samsung Galaxy S21 Modellerinin Tanıtım Tarihi Ve Hediyeleri Belli Oldu

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, merakla beklenen Galaxy S21 ailesinin tanıtım tarihini açıkladı. Ailenin, 14 Ocak 2021 tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek.

Samsung, Galaxy Unpacked adlı etkinlik ile hakkında birçok bilgi bulunan Galaxy S21 Ultra, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 modellerinin tanıtımını yapacak.

Samsung, tanıtım etkinliğini şu sözlerle duyurdu ve takipçilerini dijital ortamda yapılacak olan etkinliğe çağırdı; ''Geçtiğimiz sene herkesin eve kapanıp uzaktan çalışmasıyla birlikte, mobil teknoloji günlük hayatımızın merkezine oturdu. Mobil teknolojiye öncelik veren bir hayata hızlı bir şekilde geçmemiz, günlük yaşantıyı olağanüstü bir deneyime dönüştüren mobil cihazlara olan ihtiyacı da beraberinde getirmeye başladı.''

Galaxy S21 Ailesi Hangi Hediyelerle Sunulacak?

14 Ocak tarihinde tanıtımın ardından Samsung'un telefonların yanında hangi hediyeleri sunacağı da merak konusu oldu.

Kullanıcıları önemsediği görülen Samsung, Galaxy S21 Ultra telefonunu alanlara Galaxy Smart Tag ve 14 Ocak gününde yapılacak olan tanıtımda yer alacak olan Galaxy Buds Pro adlı kablosuz kulaklığı hediye edecek.

Galaxy S21+ ve Galaxy S21 telefonlarını satın alan kullanıcılara ise Galaxy Smart Tag ve piyasada bulunan Galaxy Buds Live kablosuz kulaklıkları hediye edilecek.

Hediyeleri ile göz dolduran Samsung, fırsatlarını Türkiye pazarında sunacak mı henüz bilinmiyor ancak Türkiye'deki Samsung kullanıcıları hediyelerin verilmesi konusunda oldukça umutlu.

Galaxy S21 Ailesi Ve Galaxy Buds Pro Özellikleri

Tanıtım gerçekleşmeden Galaxy S21 ailesi ve Galaxy Buds Pro kablosuz kulaklarının bazı özellikleri belli olmuştu. Galaxy S21 ailesinin belli olan özelliklerine göz atmak için buraya , Galaxy Buds Pro'nun özelliklerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap