Fiddlesticks CT (Counter): Fiddlesticks Güçlü Rakipleri (S11)

Sezon 11 için en iyi Fiddlesticks CT (Fiddlesticks counter) seçeneğini mi arıyorsun? Aşağıda yer alan şampiyonlar sana bu konuda yardımcı olacaktır. Unutma, her yeni yama ile birlikte aşağıdaki veriler de güncellenir. Dolayısıyla dilediğin zaman Fiddlesticks karşısında güçlü olan şampiyonları burada bulabilirsin.

[widget-31]

Yukarıda yer alan veriler hangi şampiyonun Fiddlesticks karşısında daha güçlü olduğunu gösterir. Yüzde ne kadar düşükse o şampiyon Fiddlesticks karşısında o kadar etkili demektir. Ayrıca eğer istersen Türkçe olarak Fiddlesticks counter bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsin.

Fiddlesticks counter taktikleri

Her ne zaman Fiddlesticks E yeteneğini kullanırsa minyon birliklerinden uzaklaşmaya çalışmalısın. Böylece kargaların minyon birliklerinden sana sıçramasına engel olabilirsin. Bu hasar almamak için yapman gereken en önemli şeylerden sadece biridir.

Koridordaki çalılıklarda herhangi bir totem olmadan ileriye doğru adım atmaya çalışmamalısın. Özellikle koridoru ittirmek gibi bir hataya düşmeden oynamalısın. Çünkü Fiddlesticks'in ne zaman nereden çıkacağını bilemezsin.

Fiddlesticks hareketsiz bir şampiyondur. Genel olarak minyon dalgalarının koridoru ittirmesine neden olur. Bu tür durumlarda yapılacak baskınlarla avantaj elde etmeye çalışabilirsin. Skoru garanti altına almak için takım arkadaşına yardımcı olmayı ihmal etmemelisin.

Fiddlesticks counter stratejisi

Şampiyon seçiminde dikkatli olmalısın. Ancak bu tek başına yeterli değildir. Bir görevi yerine getirmek için harekete geçmiş durumdaysan etrafında neler olup bittiğini iyi izlemen gerekir. Aniden ortaya çıkacak bir Fiddlesticks tüm takımın darmadağın olmasını sağlayabilir.

Fiddlesticks genel olarak üzerine düşen totem bırakma görevini yerine getirmek için tek takılır. Bu tür durumlarda ormanın belirli yerlerinde ona ani baskın düzenlemeye çalışabilirsin. Bu onu oyundan düşürecek ve aynı zamanda harita kontrolü sağlamasına engel olacaktır.

Fiddlesticks bir şekilde orman şampiyonu olarak kullanıldığında ona karşı doğru seçimler yaptığından emin olmalısın. Özellikle eşya ve şampiyon bazında bu geçerlidir. Hareketlilik konusunda sıkıntı yaşayan bu şampiyona karşı kitle kontrolü güçlü bir şampiyonla çıkabilirsin.

Fiddlesticks'un potansiyeli

Fiddlesticks E yeteneğine seviye atlatmaya başladığı zaman yüksek miktarda hasar uygulamaya başlar. Mutlaka ama mutlaka bu konuda dikkatli olmalısın. Minyon birlikleriyle arana mesafe koymayı ihmal etmemelisin. Bu tür durumlarda kaçmak en iyi seçenektir.

Fiddlesticks, Zhonya'nın Kumsaati eşyasını bitirdiği zaman özel yeteneğini çok acımasızca kullanabilir. Bu durumlarda ona saldıramaz ve onu yerinden hareket ettiremezsin ama o hasar vermeye devam eder. Geri kaçmayı ihmal etmemelisin.

Fiddlesticks üç yeteneğine birden erişim sağladığında onunla başa çıkmak maalesef çok kolay değildir. Gereksiz hasar takaslarından olabildiğince kaçınmaya çalışmalısın. Bir şekilde hasar takasına girmeye karar verirken yeteneklerinden birini zaten kullanmış olmasına dikkat etmelisin.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap