Braum CT (Counter): Braum Güçlü Rakipleri (S11)

Sezon 11 için en iyi Braum CT (Braum counter) seçeneğini mi arıyorsun? Aşağıda yer alan şampiyonlar sana bu konuda yardımcı olacaktır. Unutma, her yeni yama ile birlikte aşağıdaki veriler de güncellenir. Dolayısıyla dilediğin zaman Braum karşısında güçlü olan şampiyonları burada bulabilirsin.

[widget-17]

Yukarıda yer alan veriler hangi şampiyonun Braum karşısında daha güçlü olduğunu gösterir. Yüzde ne kadar düşükse o şampiyon Braum karşısında o kadar etkili demektir. Ayrıca eğer istersen Türkçe olarak Braum counter bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsin.

Braum counter taktikleri

Braum koridor aşaması boyunca takım arkadaşına gelen hasarı engellemeye çalışacaktır. Bunun için W ve E yeteneğini kullanıp uyguladığın hasarın büyük bir kısmını boşa göndermek için çaba gösterecektir. Bu yetenekler yokken hasar takası yapmaya çalışmalısın.

Braum rakipleri çakılı bırakma konusunda pek çok farklı beceriye sahiptir. Özellikle Q yeteneğini kullandığında ve bunu yakından yaptığında skor almaya çok yakın olacaktır. Bu nedenle minyon dalgalarının arkasında durmak son derece önemlidir.

Braum koridor aşamasında pasif oynuyorsa kesinlikle bir şeylerden şüphelenmeye başlamalısın. Bu onun bir baskın hazırlığında olduğunu gösterir. W yeteneğini kullanarak takım arkadaşına ulaşıp sana yavaşlatma etkisini uygulayabilecektir.

Braum counter stratejisi

Şampiyon seçiminde dikkatli olmalısın. Braum sürdürülebilirlik konusunda eksiği olan şampiyonlardan biridir. Ona rahatsız edici hasarlar vermek önemlidir. Aynı zamanda altın kazanmasına engel olman gerekir. Böylece onu riskli hamleler yapmak zorunda bırakabilirsin.

Braum'un pasif yeteneğini harekete geçirmek için yapabileceği tek şey Q yeteneğini kullanmaktır. Bu yetenekten olabildiğince kaçınmalı ve bunun için minyon birliklerinin arkasında durmalısın. Bunu yapmazsan kendini tehlikeye atmış olursun.

Braum'un E yeteneğine özellikle dikkat etmelisin. Bu yetenek senden gelecek hasarı epey bir engelleyecektir. Son hamleyi yapmadan önce dikkatli olmalısın. Genel olarak E yeteneğinin etrafında küçük bir oyun çevirmek ideal fikir olacaktır.

Braum'un potansiyeli

Braum 2. seviye ve 3. seviye olduğunda ormancı takım arkadaşı için baskınlar düzenleyebilecektir. Özellikle sana daha öncesinde rahatsız edici hasarlar vermişse planını başarılı bir şekilde uygular. Karşı tarafın ormancı oyuncusu üst taraftan başladıysa bu 3. seviyede baskın anlamına gelecektir.

Braum 6. seviye olduğu zaman hamleler yapma konusunda çeşitli avantajlar elde etmiş olacaktır. Pasif yeteneği ve beraberinde Q yeteneği sayesinde çeşitli hamleler yaparak seni zor durumda bırakmaya çalışacaktır. Bunun için dikkatli olmalısın.

Braum özellikle kullanılabilir aktif eşyalar aldığı zaman tehlikeli olmaya başlar. Bu tür eşyalar Braum'u çok güçlü bir tank haline getirirler. Bu durum onun takımına da yansır. Çünkü güçlenmiş bir Braum takım savaşlarında fazlasıyla fark yaratacaktır.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap

Array ( ) 1