Xiaomi 12 Canlı Canlı Sızdırıldı!

Xiaomi'nin yeni nasıl akıllı telefon serisi olacak Xiaomi 12 canlı olarak sızdırıldı. Böylece yeni telefonun tasarımına dair soru işaretleri giderildi.

Son dönemlerin en etkin akıllı telefon markalarından bir tanesi olan Xiaomi son dönemlerde yeni amiral gemileri ile büyük bir beklenti yarattı. Bugüne kadar farklı özellikleri ile çeşitli sızıntıları yapılan Xiaomi 12 serisinin yeni sızıntısında telefonlar kullanımda görüntülendi. Bir kullanıcının elinde tutarak paylaştığı fotoğraflarda görülen akıllı telefon, böylece tüm çalışmaların tamamlandığının öğrenilmesini sağladı.

Xiaomi 12 neler sunacak?

Xiaomi 12 için yapılan sızıntılarda telefon böyle görüntülendi;

Xiaomi 12

Telefon için yapılan paylaşımlarda aynı zamanda telefonda yer alan bazı özelliklere de değinildi. Buna göre Xiaomi 12 serisinde iki farklı versiyon kullanıcılara sunulacak. Yüksek çözünürlük destekli ekran ve 4700 mAh kapasiteli bir pil ile desteklenecek olan telefonlarda üst versiyonda batarya kapasitesi 5000 mAh olacak.

Hızlı tepki verebilecek özel parmak izi okuyucuları, 12W kablolu, 50W kablosuz hızlı şarj özelliği ile desteklenecek modellerde, Snapdragon 898 işlemci bulunacak. Telefonların özellikle arka kamerasında daha iyi bir deneyim sunabilecek 50 megapiksellik bir sensörün kullanılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap