TFT 11.19 Yama Ön İzlemesine Göre Tristana ve Draven Güncellenecek

Teamfight Tactics Reckoning Worlds Championship etkinliğinin gerçekleştirilmesine çok kısa bir süre kaldı. Riot Games, TFT 11.19 yaması sırasında uygulanması planlanan bir dizi büyük değişikliği TFT 11.19 ön izlemesi adıyla Twitter hesabından paylaştı.

Büyük olasılıkla 22 Eylül tarihinde yayımlanacak olan TFT 11.19 yaması, Reckoning Worlds Championship etkinliğinden önceki son güncelleme olacak. Bu haftanın hemen başlarında 11.18 yaması için bir B yaması yayınlanarak belirli kompozisyonların gücü azaltılmıştı.

Tristana ve Draven Güncellenecek

17 Eylül tarihinde Teamfight Tactics'in resmi hesabından yapılan paylaşım doğrultusunda Tristana ve Draven güncellenmiş olacak. TFT 11.19 yaması için paylaşılan ön izlemede toplam beş buff, bir nerf, bir ufak ayarlama ve iki güncelleme yer alıyor.

TFT 11.19 yama ön izlemesinde açıklanan değişikliklerin gerçekleştirilmesi planlanan başlıca değişiklikler olduğunu unutmamak gerekir. 22 Eylül'de yayınlanacak olan TFT 11.19 yamasının resmi olarak dağıtımıyla birlikte bazı bilgilerde değişiklik olabilecektir.

Reckoning Worlds Championship'e Hazırlık

Thresh'e gelen nerf herkes tarafından memnun karşılanabilir. Heimerdinger için yapılan ufak düzenleme bu şampiyonu çok daha uygun bir seçim haline getirebilir. Ayrıca Skirmisher özelliği ve Ashe için uygulanacak olan buff ise onların biraz daha ön plana çıkmasını sağlayabilecek.

Oyuncular, gelecek değişikliklerin büyük bir kısmını Public Beta Environment (PBE) sunucusunda test edebilecekler. Bununla birlikte 11.19 yaması ilk notlar kısmına göz atarak gelecek potansiyel değişiklikleri inceleyebilirsiniz. Reckoning Worlds Championship öncesinde değişecek durumların farkında olabilirsiniz.

1 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Reckoning Worlds Championship etkinliğine toplam 20 oyuncunun katılması planlanıyor. Henüz, ödül havuzu gibi turnuva ile ilgili bilgiler tam olarak netleşmiş değil.

Turnuvaya katılacak oyunculardan 4 tanesi Çin'den, 4 tanesi EMEA bölgesinden, 3 tanesi Kuzey Amerika'dan, 3 tanesi Kore'den, 2 tanesi Brezilya'dan, 2 tanesi Latin Amerika'dan, 1 tanesi Okyanusya'dan ve 1 tanesi Japonya'dan olacak.

TFT 11.19 yaması 22 Eylül tarihinde tüm sunuculara aktarılacak. Her ne kadar yama öncesi ve yama sonrası notlar konusunda çok absürt değişiklikler olmasa bile her şeye hazırlıklı olmak gerekir. Resmi yama notlarının, yama öncesi bilgilerden farklı olabileceğini her zaman hesaba katmalısınız.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap