Samsung One UI 4.0 Duyurulabilir

Samsung One UI için bir sonraki etkinlikte One UI 4.0 versiyonunun duyurulacağı öne sürüldü. Ancak yeni versiyon için hiçbir detay paylaşılmadı.

Samsung bugüne kadarki süreç içerisinde her bir amiral gemisi modeli ile özel arayüz yazılımını da güncelledi. Bu her zaman çok büyük yenilikler içermese de bir sonraki versiyon ya da yeni bir sürüm olarak kullanıcılara her zaman en yeni arayüz desteğini sunuldu. Bugüne kadarki süreçte böyle bir alışkanlık yaratan Samsung, piyasaya sunulacak yeni modeller öncesinde özel arayüz için de bir tanıtımının yapılacağını akıllara getirdi. 

Yeni sızıntı neler söylüyor?

Samsung sızıntıları ile bilinen UniverseIce'a göre şirket piyasaya sunacağı Samsung Galaxy S serisi, yeni modeli ile birlikte Samsung One UI 4.0’ı duyuracak. Şirketin bir sonraki tanıtacağı model olan katlanabilir akıllı telefon etkinliğinde ise Samsung One UI 4.0 için yeni bir güncelleme sunulacak.(One UI 4.1 gibi)

Twitter'da yer bulan bu açıklama, Samsung'un 4. sürümü ile birlikte neler sunacağına dair pek çok soru işareti yarattı. Ancak bugüne kadar yeni versiyon hakkında hiçbir detayın sızdırılmamış ve şirketin de bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmamış olması, beklentileri ve soru işaretlerini arttırdı. Mevcut sızıntı sonrasında gündemde yer alan pek çok gelişme ve haberde Samsung'un yeni versiyon için hazır olduğu ve tanıtım tarihini beklediği öne sürüldü.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap