Samsung Galaxy Tab S8 Serisinin Özellikleri Sızdırıldı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S8 Plus modellerinin özellikleri sızdırıldı.

Samsung, kullanıcıları ile Galaxy Tab S7 serisini yeni buluşturmuş olsa da Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S8 Plus modellerinin detayları sızdırılırdı. Her iki modelinde güçlü donanımlara sahip olacağı tahmin ediliyor.

Galaxy Tab S8, 11 inç boyutunda ekrana, Galaxy Tab S8 Plus ise 12.4 inç boyutunda ekrana sahip olacağı belirtiliyor. Her iki ekranda 120 Hz ekran yenileme hızı sunması tahmin edilirken, Galaxy Tab S8'in ekranı LCD, Galaxy Tab S8 Plus'ın ekranı AMOLED teknolojisine sahip olması bekleniyor.

Qualcomm Snapdragon 888 işlemcisi etrafında şekillenmesi beklenen cihazların, 8 GB ve 12 GB RAM, 512 GB'a kadar da depolama kapasitesine sahip olmaları bekleniyor. Ayrıca Galaxy Tab S8'in 8.000 mAh, Galaxy Tab S8 Plus'ın ise 10.900 mAh batarya kapasitesi sunması tahminler arasında yer alıyor.

Galaxy Tab S7 ailesi daha yeni kullanıcılarla buluşsa da sızdırılan bilgiler kullanıcıları heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Yazıda kullanılan görsel ürünün görseli değildir.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap