Samsung Galaxy S22 İçin Yeni Sızıntı Yaşandı

Samsung Galaxy S22 için yeni bir sızıntı yaşandı. İşte yeni model ile ilgili gelen ilk bilgiler.

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S22 olacak. Yeni modelde yer alacak özellikler şimdiden merak edilirken konuyla ilgili olarak önemli bir gelişme yaşandı.  Galaxy S22, farklı boyut ve seçenekleriyle sızdırıldı.

Samsung Galaxy S22 3 Farklı Modelle Gelecek

Yeni amiral gemisi için yapılan sızıntılarda, yeni serisinin 3 farklı modeli içereceği belirtildi. Galaxy S22,  Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra olarak adlandırılacak yeni modeller, bazı küçük detaylarla birbirinden ayrılacak.  İki temel sürümde aynı kamera seti kullanılacak. Ultra’da ise daha güçlü sensörler kullanacak ve fotoğraf, video kalitesi daha da başarılı olacak.

Samsung Galaxy S22 Özellikleri Neler Olacak?

Yeni versiyonlardaki doğrulanmamış olsa da ekran ölçüleri şöyle olacak; S22 6.06 inç, S22 Plus 6.55 inç ve S22 Ultra 6.81 inç. Ultra versiyon ekranda LTPO desteğine sahipken, diğerlerinde bu özellik desteklenmeyecek. Amiral gemileri için yapılan bu sızdırmalara ek olarak ConceptCreator ve LetsGoDigital tarafından yeni renderlar da paylaşıldı. Ancak ilk çalışmalar, yeni modellerin daha basit bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Grafik çalışmalarında ise daha endüstriyel detaylar hakim.

Donanımlarla ilgili bilgilerde ise 2 farklı işlemciye dikkat çekiliyor. Bu işlemciler ise Samsung Exynos 2200 ve Qualcomm Snapdragon 898 olacak. RAM ve depolama alanlarının ise S21 serisi ile aynı olması bekleniyor.

Galaxy S22 Ne Zaman Tanıtılacak?

Galaxy S22 serisinin tanıtımı için tarih net değil. Ancak tanıtımın 2022 yılının ilk çeyreği içerisinde yapılması planlanıyor.  Yapılan paylaşımlar ve sızıntılar ise şöyle;

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap