Samsung Galaxy M62'nin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji ürünleri üreten Samsung firması, akıllı telefon modellerine Galaxy M62 adında yeni bir model eklemeye hazırlanıyor.

Samsung, geçtiğimiz günlerde Galaxy M02s adlı akıllı telefonunu kullanıcılarına tanıtmıştı. Samsung, M serisi akıllı telefon modellerine geniş batarya kapasitesine sahip Exynos işlemcili Galaxy M62 modelini ekleyecek. Yeni telefonun ülkemizde de satılması bekleniyor.

Samsung Galaxy M62, Samsung'un kendi işlemci ailesi modeli olan Exynos 9825 işlemcisi etrafında şekillenecek. 6 GB RAM kapasitesine sahip olacak olan telefon için henüz depolama alanı, kamera özellikleri ve ekran özellikleri hakkında bilgi ortaya çıkmadı.

7.000 mAh batarya kapasitesi ile uzun süren kullanım imkanına sahip olacak olan telefon aynı zamanda 25 W hızlı şarj desteğine de sahip olacak. Ayrıca Galaxy M62 adlı telefon Android 11 işletim sistemi ile birlikte gelecek.

Samsung Galaxy M62, sahip olduğu özellikler ile Qualcomm Snapdragon 450 işlemcisi etrafında şekillenen ve en çok 4 GB RAM kapasitesine sahip olan Galaxy M02s adlı modelden daha iyi bir telefon olacak. 

Cihaz için kullanılan görsel temsilidir.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap