Samsung Galaxy A82 Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A72’nin ardından Samsung’un bir sonraki uygun fiyatlı orta segment modeli Samsung Galaxy A82 görüldü.

Samsung Galaxy A82 hakkında Mukul Sharma tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşımlar oldukça dikkat çekti. Resmi bilgileri aktaran ve aynı zamanda yeni modeller için fotoğraf paylaşan Mukul Sharma, Samsung’un yeni modelinin özelliklerinin öğrenilmesini sağladı.

Samsung Galaxy A82 özellikleri neler?

Fotoğraflarda cihazın arka bölümüne dair bir detay bulunmuyor. Bu nedenle arka tarafta kamera özellikleri ve parmak izi tarayıcısı gibi ek özelliklerin nasıl konumlandırıldığı bilinmiyor. Ön cephede ise delikli bir selfie kameraya yer verilmiş. Donanımlarda ise yükseltmeye giden şirket, Qualcomm Snapdragon 860 yonga seti ile 5G bağlantısı desteği sunuyor.

Aynı yonga seti geçtiğimiz dönemlerde duyurulan Poco X3 Pro da yer alan çip ile aynı. 6 GB RAM ile eşleştirilecek olan telefon, performans açısından kendine özgü bir orta segment modelin ortaya çıkmasını sağlıyor. Samsung, yeni modeli ile orta segmente farklılık yakalayabilir.

Paylaşılan listeye göre Android 11 ile gelecek cihazda ekran çözünürlüğü ise 1080 x 2400 piksel. Cihaz için tanıtım tarihi çok uzak görülmezken, önümüzdeki aylarda cihazın resmiyet kazanması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap