Samsung Galaxy A13 5G Geekbench Testinde Görüntülendi

Samsung tarafından piyasaya sunulacak bir sonraki model Galaxy A13 5G Geekbench testinde görüntülendi. Test raporu ile birlikte cihazda yer alacak bazı donanımlar şimdiden açığa çıktı.

Samsung fiyat performans modeli olarak kısa süre içerisinde Galaxy A serisinin yeni modelini tanıtacak. Galaxy A13 5G olarak adlandırılması beklenen yeni cihaz, büyük oranda tanıtıma hazır durumda. Şirket yeni telefon modeli için Geekbench aşamalarını gerçekleştirirken paylaşılan sonuçlar ile birlikte telefonda yer alacak donanımlar ve telefonun sunacağı performansa yönelik pek çok bilgi açığa çıktı. Bu sayede uzun zamandan beri merak edilen yeni telefon modeli için de artık her şey çok daha net ve açık.

Samsung Galaxy A10 3 5G Özellikleri Neler?

Telefon için yapılan test sonucuna göre cihazda 50 megapiksel ana arka kamera bulunacak. 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak yeni telefon modelinde işlemci olarak Dimensity 700 tercih edilmiş durumda. 64 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi ile desteklenecek olan modelin piyasada ilgi görmesi bekleniyor. Telefon için test sonuçlarından edinilen bilgiler şimdilik sadece bunlar ile sınırlı. Testlerde cihaz tek çekirdekte 465 puan, çok çekirdekli testlerde ise 1106 puan aldı.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap