Redmi Note 10 Ultra Özellikleri İlk Defa Sızdırıldı!

Bir mağazada yapılan hata nedeniyle henüz tanıtımı yapılmayan Redmi Note 10 Ultra modeli özellikleri açığa çıktı. Telefon özellikle büyük pili ile dikkat çekiyor.

Redmi Note 10 serisi için bugüne kadar farklı modeller konuşulsa da serinin henüz tamamlanmadığı ortaya çıktı. Sızıntısı yapılan yeni model Redmi Note 10 Ultra hakkında ilk önemli veriler Weibo’da paylaşıldı. 

Yeni model tanıtılmadan mağazada listelendi!

Sızdırma Çin'deki bir online mağazanın yeni modeli listelemesi ile birlikte meydana geldi. Kullanıcılar piyasaya yeni sürülecek yeni Redmi Note 10 Ultra modelinin geliştirildiğini hata ile öğrenirken aynı zamanda görseller ve özellikler hakkında da detaylar açığa çıktı.

Redmi Note 10 Ultra özellikleri nedir?

Yeni sızıntıya göre yeni telefonda 6.53 inç Amoled bir ekran kullanılacak. Cihaz, 5000 mAh batarya kapasitesi ve 33 watt hızlı şarj desteğine sahip olacak.  MediaTek Dimensity 1100 işlemci ile kutudan çıkacak model,  3 farklı versiyon ile raflarda yer alacak.

Kullanıcılar RAM ve depolama alanı seçeneklerine göre 3 versiyondan birini seçebilecek. Seçenekler ise şöyle;

  • 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı
  • 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı
  • 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı

Mağazada yayınlanan ve fiyatı açığa çıkan model 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan model oldu. Telefon için belirlenen fiyat 279 dolar. Telefonun Çin dışında satılıp satılmayacağı henüz bilinmezken şu ana kadar yapılan sızdırma hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap