Realme Narzo 30 Serisi Hakkında Bilinenler

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme firması, Narzo 30 serisini ilerleyen günlerde tanıtacak.

Düşük fiyatı ile dikkat çeken Narzo 30 serisi, tahminlere göre 24 Şubat tarihinde düzenleyeceği etkinlik ile tanıtacak. Tanıtım tarihi hakkında bilgileri bulunan serinin elbette özellikleri hakkında da bilgiler var.

Realme Narzo 30 Serisi Neler Sunacak?

Reame Narzo 30 serisi üç model ile karşımıza çıkacak. Bu modeller Narzo 30, Narzo 30 Pro ve Narzo 30A adında olacak. Üç modelden şimdilik Narzo 30 Pro hakkında bilgiler ortaya çıktı.

Android 11 işletim sistemiyle piyasaya çıkacak olan Narzo 30 Pro, 6.5 inç ekran boyutuna sahip olacak. Cihaz, arka bölümünde dörtlü kamera sistemine yer verecek ve 4.880 mAh bataryaya sahip olacak.

Fiyatı Hakkında da Bilgi Var

5G desteği sunacak olan Realme Narzo 30 Pro, 275 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Cihazın hangi ülkelerde satılacağı henüz belli değil. Satılacak olan pazarları öğrenmek için 24 Şubat tarihinde gerçekleşeceği bilinen lansmanı beklemek gerekiyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap