Realme 8s 5G, 8i, Pad Modellerini Duyurdu!

Son dönemlerin iddialı markalarından birisi olan Realme, yeni modelleri için resmi tanıtım gerçekleştirdi.

Korona virüs önlemleri nedeniyle son dönemlerde online olarak tanıtılmaya başlanan cihazlar için Realme de benzer bir hamle yaptı. Realme tarafından Youtube hesabı üzerinden yapılan yeni paylaşımda, yeni modeller için detaylara yer verildi.

Realme Neler Tanıttı?

Yapılan resmi açıklamalar göre Realme tarafından gerçekleştirilecek özel lansmanda Realme 8s, 8i ve yen Pad tanıtılacağı belirtilmişti. Tanıtım da benzer şekilde gerçekleştirildi ve iki yeni cep telefonu ve bir tablet tanıtıldı. Realme tanıtımda farklı sürprizlere de yer vermedi.

Şirketin YouTube hesabı üzerinden herkese açık bir şekilde gerçekleştirdiği tanıtımda, en çok dikkat çekecek kuşkusuz Realme Pad oldu. Zira şirket bugüne kadar daha çok cep telefonları ile tanınsa da yeni tablet fikri de ilk defa piyasaya sunulacak ve paylaşılacak. Bu bakımdan tablet sektöründe şirketin nasıl bir konuma sahip olacağı da yeni cihaz ile birlikte görülecek. Sadece Realme için değil, Vivo ve Oppo gibi markalar için de tablet öneme sahip.

Canlı olarak Youtube üzerinden yayınlanan tanıtım Realme tarafından kayıt altına alındı.Etkinliği aşağıdan takip edebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap