Pixel 6 Serisi 23W Kablosuz Şarj Standıyla Gelebilir

Google tarafından tanıtılacak Pixel 6 serisi için bugün gündeme gelen haberlerde 23W kablosuz şarj standı desteğinin sunulacağı öne sürüldü.

Özellikleri, tanıtılacağı tarihi ile çok kez haberlere konu olan Pixel 6 serisi konuşulmaya devam ediyor. Google yeni telefon serilerine gösterilen ilgiden memnun olacak ki telefon modellerine yönelik hiçbir detay vermeden tanıtım tarihinin gelmesini bekliyor.

Son dakika gelişmesine göre ise cihazda yer alacak bazı üst düzey özelliklere yönelik detaylar paylaşıldı. Açıklamalarda cihazın kamera özelliklerinin üst düzeyde olacağı ve yüz tanıma kilidinin de destekleneceği belirtildi. Ancak bundan daha da önemlisi ve kullanıcıları heyecanlandıran gelişme kablosuz şarj standı desteğinin sağlanacak olması.

Pixel 6 ile kablosuz şarj desteği sağlanacak

Google tarafından doğrulanmamış olsa da yeni telefon modellerinde 23W kablosuz şarj standı özel bir aksesuar olarak tanıtılabilir. Ağustos ayında da benzer bir iddia ile gündeme gelen Google Pixel serisinde mevcut dönemde iddialar çok fazla dikkat çekmemiş ve önemsenmemişti. Ancak yeni bilgiler daha güvenilir kaynaklarda yer aldığından dolayı şimdiden dikkat çekmeyi başardı. Yeni donanım için yapılan sızdırmaya göre ise yeni aksesuar şöyle olacak;

Google Pixel 6 23W Hızlı Şarj standı

Açıklamalarda telefonların hızlı şarj gibi pek çok özelliği destekleyecek olmasının yanı sıra kablosuz şarj konusunda da destek vereceği belirtildi. 23W hızlı şarj desteğine sahip olacak telefonlar, kablo karmaşası yaşanmadan telefonların daha kolay ve basit bir şekilde şarj edilmesini sağlayacak. Yeni özellik şimdiden telefonlara olan ilgiyi artırmış durumda. Üstelik özel bir şekilde geliştirilecek olan hızlı şarj sisteminde kullanıcıların herhangi bir ısı sorunu yaşamaması adına özel fan destekleri de bulunuyor. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap