OnePlus 8T Cyberpunk Edition Duyuruldu

Oyun dünyasının merakla beklediği Cyberpunk 2077 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Bu sefer farklı bir gelişme yaşandı. Çinli telefon üreticisi OnePlus, CD Projekt Red ile işbirliğine giderek OnePlust 8T'nin Cyberpunk'a özel olacak modelini duyurdu.

OnePlus, en yeni sınırlı üretim modeli olacak olan telefonu OnePlus 8T Cyberpunk Edition'ı sadece duyurmakla yetindi. Buna ek olarak herhangi bir ilave bilgi paylaşmadı. Ortaya atılan bilgilere göre ise OnePlus 8T ile sınırlı üretim modeli arasında donanım olarak bir fark olmayacak.

Epey uzun bir süredir beklenen bir oyun olan Cyberpunk 2077, bir son dakika ertelemesi gerçekleştirilmediği taktirde 19 Kasım tarihinde oyuncuların beğenisine sunulmuş olacak. OnePlus ise OnePlus 8T Cyberpunk Edition modelini 14 Kasım tarihinde ön siparişe açılacak.

Ayrıca OnePlus 8T Cyberpunk Edition ile ilgili bir fiyat bilgisinin paylaşılmadığını hatırlatmak gerek. Tek bilinen gerçek ise orijinal modele göre daha pahalı olacağı. Aradaki fiyat farkının çok fazla olmaması durumunda bu özel serinin satışında başarıya ulaşılabileceği konuşuluyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap