Lenovo Yoga Pad Pro, 24 Mayıs'ta Piyasaya Sürülecek

Lenovo, geçen hafta Yoga Pad Pro 13'ü piyasaya sürdükten sonra, yeni çıkacak tabletinin de lansman tarihini açıkladı. En son tanıtım videosunda ise, Pad Pro'nun ayağa yerleştirilmiş Dolby Atmos ile dört hoparlörlü bir kurulum getireceğini de doğruluyor.

En son çıkacak olan Yoga Pad Pro, aktarıldığı kadarıyla 1440p çözünürlük, 120Hz yenileme hızı ve Dolby Vision ile 13 inçlik geniş bir ekran ile gelecek. Ekranı, 4096 basınç seviyesine kadar dayanıklı olan android tablet, çizim yapmak ve notları almak için ideal olacak. 

Tabletin aynı zamanda amiral gemisi Qualcomm Snapdragon 870 yonga setinden güç alması ve kullanıcıların onu daha büyük bir ekrana bağlamasını sağlayacak HDMI girişi desteğine sahip olması bekleniyor.

Tablet, HDMI bağlantısı sayesinde taşınabilir bir ekran kullanmanızı sağlayacak. Ayrıca, farklı yüzeylere asabileceğiniz bir askıya sahip olacak. Hem şarj, hem de aksesuar girişi için iki farklı USB-C bağlantı noktasına sahip olacak şekilde tasarlanmış halde geleceği aktarılan bilgiler arasında.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap