Knight Online The Plan Görevi Nasıl Yapılır?

The Plan görevi, Draki Rift’ın içinde bulunan sıralı bir chat görevidir. Zorlu görevde toplamda 250 milyon tecrübe puanı, bir adet Green Treasure Chest, 70 adet HP pot ve 40 adet Mana Pot ödüllerinin sahibi olabilirsiniz.

The Plan isimli göreve ulaşmak ve tamamlayabilmek için Draki Rift’in yanında bulunan [Priest] Ann isimli NPC’den ‘’Investigation Mission’’ adlı görevi almalısınız ve Draki Rift’a girmelisiniz. Draki Rift’ın içinde bulunan tüm yaratıkları öldürerek odaları aşmak zorundasınız. The Plan isimli görevlere ulaşmak için yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım anlattık.

  • Almış olduğunuz ‘’Investigation Mission’’ isimli görevi, ilk kattaki tüm yaratıkları temizleyerek sonlandırın ve karşınıza çıkacak olan Captured Girl isimli NPC’ye teslim edin. 1.5 milyon tecrübe puanı ve 70 HP pot ödülü ve yeni göreviniz ''Rescuing Parents I'' olacak.
  • Rescuing Parents I görevini tamamlamak için tüm katlardaki yaratıkları öldürün. Yaratıklar öldükten sonra Captured Karus Warrior isimli NPC’ye görevi teslim edin. 1.000.000 EXP ve 40 Mana pot ödülü alacaksınız ve yeni göreviniz ''Rescuing Parents II'' olacak.
  • Rescuing Parents II görevi için tüm yaratıkları temizledikten sonra Girl’s Father isimli NPC’ye görevi teslim edin. 3.000.000 EXP ve Rescuing Parents III görevini alın.
  • Rescuing Parents III görevi için tüm katları temizleyin ve Girl’s Mother isimli NPC’ye görevi teslim edin. 4.000.000 EXP ve ''Kidnapped Princess?'' görevini alın.
  • Kidnapped Princess? görevi için tüm katları temizleyin. Tüm yaratıklar öldükten sonra karşınıza Scorpion King isimli NPC çıkacaktır, görevi teslim edin ve 20.000.000 EXP ödülü ile ''A Monster or Princess'' adlı görevi alın.
  • A Monster or Princess adlı görevi tamamlamak için tekrardan tüm yaratıkları öldürün. Tüm yaratıklar öldükten sonra karşınıza Princess Of El Morad adlı NPC çıkacak. 30.000.000 EXP, Green Treasure Chest ödüllerini ve ''Spellbound Princess'' adlı görevi alın.
  • Spellbound Princess adlı görevi aldıktan sonra tekrar tüm yaratıkları öldürün. Yaratıkları öldürdükten sonra karşınıza Forgetten Royal Knight adlı NPC çıkacak. 50.000.000 EXP ödülü ile ''Forgetten Princess'' adlı görevi alın.
  • Forgetten Princess adlı görevi tamamlamak için tüm katlardaki yaratıkları öldürün. Yaratıklar öldükten sonra karşınıza Forgetten Princess adlı NPC çıkacak. 60.000.000 EXP ödülü ile ''The Plan'' adlı görevi alın.

İşte beklediğiniz The Plan görevine ulaştınız. The Plan görevini tamamlamak için diğer tüm katlarda yaptığınız gibi tüm yaratıkları öldürün. Bu görevde sizden ekstra güçlü yaratıkları kesmeniz istenecek. Bunlar sırasıyla şu şekildedir: Blue Phoenix, Enhanced Draki Soldier, Contaminated Dark Dragon, Pathos Fragment ve Draki El Rasaga.

Draki El Rasaga isimli yaratığı öldürdükten sonra karşınıza çıkan NPC’den 65.000.000 EXP ve 3 adet Draki Commander Badge ödüllerini alın. Birçok oyuncu bu kısımda hata yapabilmektedir. Görevi etslim etmeniz gereken NPC Draki'nin içerisinde son katta yer alır. Dolayısıyla çıkmadan önce ilgili NPC'ye tıklayıp görevi teslim etmeniz doğru olacaktır.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap