Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Knight Online Old Takı Çevirme Nasıl Yapılır?

Knight Online'da bulunan Old takıları çevirerek onları normal hale getirebilirsiniz. Oyunun birçok yerinde geçerli olduğu gibi bu işlemde de şansın sizinle olması gerekir. Old takılarınızı çevirme işlemi [Jeweller] Juel adlı NPC'den yapılır.

Old takılar karartılmış biçimde, isminde ''Old'' ibaresi ile ya da açıklamasından anlaşılabilir. Karartılmış olan old takılar tekrar satılamaz ya da çevrilemez ancak diğer old takılarda çevirme ve geri satma işlemleri yapılabilir. Old takıları çevirerek, takının gerçek halini elde edebilirsiniz ve bu yolla kazanç sağlayabilirsiniz. Örneğin 3.000.000 coin olan bir old takı birleştirme işlemi başarı ile sonuçlanırsa yeni eşyanız 20-30 kat değerlenebilir.

Old takıları çevirmek için ''Alchemy Stone'', ''Nest Scrap'' ve ''Scrap of Steel'' materyallerine ihtiyacınız vardır. Scrap of Steel adlı materyali Monster Stone'da bulunan yaratıklardan; Nest Scrap adlı materyali ise Monster Stone'da bulunan son yaratıktan (boss) elde edebilirsiniz. Alchemy Stone'u ise [Jeweller] Juel adlı NPC'den alabilirsiniz.

Old Takılar Nasıl Çevrilir?

  • Üç adet çevirmek istediğiniz old takıyı, 50 adet Scrap of Steel ve 10 adet Nest Scrap eşyalarını üzerinize alın.
  • [Jeweller] Juel adlı NPC'den old takı çevirmek için gerekli olan 1 adet Alchemy Stone'u alın.
  • NPC'de bulunan ''Assemble'' sekmesinden ilerleyin ve karşınıza gelen pencereye gerekli materyalleri koyun.
  • Tüm materyalleri eksiksiz yerleştirdikten sonra ''Combination'' butonuna basın.
  • Şansınız yaver giderse old olmayan (gerçek) bir takıya sahip olacaksınız.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap