iPhone 12, 13 Ekim Tarihinde Tanıtılabilir

Apple'ın en merak edilen ürünlerinden birisi olan iPhone 12 ve serisi hakkında bir takım iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Hollanda merkezli bir sızıntıya göre Apple, 13 Ekim tarihinde bir etkinlik düzenleyip etkinlikte iPhone 12 ve modellerini tanıtmayı planlıyor.

Apple'ın iPhone 12 ve modellerini geçtiğimiz haftalarda düzenlediği etkinliklerden birinde duyurulması bekleniyordu ama bu beklenti boşa çıktı. Apple, yeni ürünlerini ve servislerini duyurduğu etkinlikte iPhone 12 serisine yer vermedi.

AppleInsider sitesine açıklamalarda bulunan isimsiz bir kaynak, iPhone 12 serisinin 13 Ekim Salı günü düzenlenecek bir etkinlikte duyurulacağını, 16 Ekim Cuma günü de ön siparişlerin alınmaya başlanacağını belirtti. Her ne kadar kaynağın ismi gizli tutulsa da iddiaların gerçek olma olasılığının epey bir yüksek olduğu konuşuluyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap