Huawei, Mate 40 Serisi İçin EMUI 11 Güncellemesini Yayınladı

Çin merkezli teknoloji üreticisi Huawei, Mate 40 serisi için EMUI 11 güncellemesini getiriyor. Güncelleme ile Mate 40 serisi artık daha kararlı ve optimize bir hale bürünecek.

Huawei Mate 40 Pro, Mate 40 Pro+ ve Mate 40 RS modelleri için getirilen EMUI 11 güncellemesi bazı bölgelerde kullanıcılara sunuldu. Güncellemeyi yükleyen kullanıcılar telefon ısınması ve 4K video çekim süresinde problemlerle karşılaştılar. Huawei’nin bir sonraki güncelleme ile bu sorunları çözmesi bekleniyor.

Huawei, güncellemeyi bölgesel olarak gönderdiği için güncelleme henüz tüm kullanıcılara ulaşmış değil. En kısa sürede EMUI 11 güncellemesinin tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor. Ancak kullanıcıların güncellemeyi istemeleri halinde daha hızlı erişim imkanına sahip olabilirler.

EMUI 11 Güncellemesi ile Mate 40 Serisine Neler Geliyor?

  • Güncelleme ile birlikte en önemli gelişme sistem alanında yapıldı. Mate 40 serisinin sisteminin performansının artması için optimizasyonlar yapıldı.
  • Huawei Wallet uygulaması güncelleştirme ile kullanıcı deneyimini daha da kaliteli hale getirdi.
  • Mate 40 serisinin sahip olduğu arka plan, tema gibi ekran ayarlarına Sonbahar içerikli görseller eklendi.
  • Akıllı Pencere bölümünün yakınlaştırma oranları yükseltildi ve bölüme yeni bildirim çubuğuna kavuştu.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap