Google Pixel 6 Tanıtımı Çok Yakın

Google Pixel 6 için yayınlanan yeni reklam, lansmanın yakın olduğunu gösterdi. Yeni tanıtım cihazlar “Yakında geliyor” denilerek paylaşıldı.

Google uzun zamandan beri piyasaya yeni süreceği amiral gemileri hakkında konuşuluyor. Telefonların pek çok özelliği, yapılan sızdırmalar ile birlikte ortaya çıkarken Google sürpriz bir tanıtım videosu yayınladı.

Ekim ayı itibariyle televizyonlarda yer almaya başlanan reklamlarda Google ilk olarak Japonya'yı tercih etti. Japonya'da yayınlanmaya başlanan reklamlar ile birlikte Google telefonların kısa süre içerisinde tanıtılacağının mesajını verdi. Ancak şirket tüm meraklı teknoloji severlere rağmen hala tanıtım tarihi ile ilgili net açıklamalar yapmadı. Bu bakımdan yeni telefonların ne zaman tanıtılacağını dair bir veri bulunmuyor.

Videoda neler var?

Pixel 6 için hazırlanan reklam çalışmasında, Google detay vermemek için adeta uğraşmış. Yapılan tanıtımlarda Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerinin kısa süre içerisinde piyasaya sunulacağı belirtildi. Bunun dışında ise hiçbir detaya yer verilmedi.

Telefonlar beklenildiği gibi Google'ın en yeni işletim sistemi Android 12'yi destekleyecek. Tanıtımda bu duruma da özel vurgu yapan Google, sürpriz olmayan bu gelişmeyi kullanıcılar ile paylaşmayı uygun görmüş. Söylentiler yeni modellerin 19 Ekim veya 28 Ekim'de piyasaya çıkacağı yönünde. Yapılan paylaşım ise şöyle; 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap