Galaxy S21 5G Olimpiyat Oyunları Sürümü Çıktı

COVİD-19 nedeniyle ertelenen 2020 Olimpiyat oyunları için Samsung’tan özel bir versiyon geldi. Galaxy S21 5G Olimpiyat Oyunları Sürümü mor rengiyle oldukça dikkat çekiyor.

Dün, 2020 Olimpiyat oyunlarına hazır yeni bir Galaxy S21 versiyonu tanıtıldı. COVİD-19 nedeniyle yapılması planlanan 2020 Olimpiyatları ertelendi ve henüz gerçekleşmedi. Salgın nedeniyle yaşanan uzun bir aranın ardından olimpiyatlar 23 Temmuz 2021 Cuma günü Tokyo’da başlayacak. Yeni olimpiyat oyunları için hatıra bir model ise ilk olarak Samsung’tan geldi.

Galaxy S21 5G Olimpiyat Oyunları Sürümü resmen duyuruldu

Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition olarak adlandırılan yeni model, Tokyo 2020 Olimpiyat oyunları için bir hatıra modeli olarak tasarlandı. Üstelik Samsung yeni geliştirdiği modelde biraz daha arka planda kalmak istemiş gibi görünüyor. Telefonda bariz bir şekilde Samsung yazısına rastlamak zor.

Yeni model özellikleriyle ana versiyondan farklı değil. Ancak tasarımda yapılan değişiklikler, olimpiyat odaklı temalar ve tasarım çizgileri, yeni versiyonu asıl versiyondan ayırıyor. Yazılımda ise Tokyo Olimpiyatları için maskot olarak belirlenen figür kilit ekranında yer alıyor. Ayrıca duvar kağıtları ve uygulama simgeleri de yine olimpiyatlar özgü şekilde değiştirilmiş.

Ayrıca telefon her kapatılıp açıldığında özel "Tokyo 2020 Olimpiyat modeli için orijinal animasyon" da var. Mevcut olimpiyat özellikleri şu anda sadece Galaxy S21 5G Olimpiyat oyunları sürümünde kullanılacak. Ancak kısa süre içerisinde diğer modellere de 3. taraf kaynaklar aracılığı ile sunulacak.

Haziran’da piyasada!

Galaxy S21 5G Olimpiyat oyunları sürümü, Japonya’daki kaynaklarda yer alan verilere göre Haziran 2021 itibariyle kullanılabilecek. Hayalet mavi olarak adlandırılan özel bir renge sahip olan cihaz, daha çok mor rengine yakın.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap