Blessing of Logos Nedir?

Knight Online'a yeni eklenen ve Blessing of Logos adlı eşya ile eşyalarınızın seviyesini yükseltirken aynı zamanda onu koruyabilirsiniz.

Akara's Altar (Müzayede Sistemi) üzerinden elde edebileceğiniz son derece önemli eşya ile eşyalarınızı yükseltme sırasında avantaj sahibi olursunuz.

Blessing of Logos Eşyasının Özellikleri

  • Eşya yükseltme sırasında +8 seviyesindeki bir eşya yok olmaktan kurtulabilir ya da başarılı olmaz ve tekrar +8 seviyesinde kasamıza geri gelebilir.
  • Eşya yükseltme sırasında +8 seviyesindeki bir eşya yok olmaktan kurtulabilir ya da bir düşük seviyede (+7) kasamıza geri dönebilir.
  • Eşya yükseltme sırasında +8 seviyesindeki bir eşya düşük bir ihtimalle kaybolabilir. Yani buradan Blessing of Logos eşyasının tam bir koruma sağlamadığını görüyoruz.
  • Eşya yükseltme sırasında +8 seviyesindeki eşyanız başarılı bir şekilde +9 olabilir. Ancak Blessing of Logos eşyası başarılı bir eşya yükseltmeye katkıda bulunmaz fakat Blessing of Logos eşyasını yine de kullanmış sayılırsınız ve üzerinizden silinir.

Blessing of Logos eşyasına sahip olabilmeniz için Müzayede Sistemi (Akara's Altar) yazımıza göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap