Black Gem Dropları

Knight Online'da en düşük seviyeye sahip olan Black Gem oyunda en uygun bulunan gem çeşididir. Uygun fiyatının yanında aynı zamanda Black Gem dropları da en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Black Gem, oyunda en kolay elde edilen ve en uygun fiyata sahip olan gem olarak karşımıza çıkıyor. Hemen hemen her Juraid Mountain etkinliği sonrasında sunuculara yüzlerce Black Gem girişi oluyor. Ayrıca Black Gem yalnızca Juraid Mountain etkinliğinden değil düşük ihtimal de olsa item (eşya) kırdırma esnasında da elde edilebiliyor.

Black Gem ile ilgili en çok merak edilen konu ise drop yüzdeleri oluyor. Ortalama 900.000 - 1.000.000 coin olan fiyatı ile cazip görünen Black Gem fiyatı kadar bir o kadar da düşük drop oranları ile dikkat çekiyor.

Black Gem Dropları

Chaotic Generator'de kırdırabileceğiniz Black Gem, Blessed Upgrade Scroll, Weapon Enchant Scroll ve Armor Enchant Scroll eşyalarını %25 ihtimalle; tüm karakterlerin Chitin Shell Armorlarını %0.8 ihtimalle; high class seviyeye sahip olan Raptor, Shard, Elixir Staff vb. eşyaları %0.3 ihtimalle; unique seviyeye sahip Eagle's Eye, Dread Shield, Oasis Staff vb. eşyaları %0.05 ihtimalle; gemlerin içinden en değerli eşyalar olan Legionnaire Band, Hero's Valor, Cockatrice Earrings vb. eşyaları ise %0.01 gibi çok düşük ihtimalle oyunculara veriyor.

Deneyimler ve rakamlarda Black Gem droplarının oldukça düşük olduğu yönünde fakat %25 oranında Blessed Upgrade Scroll elde ettiğiniz takdirde kazançlı çıkma şansınızda yüksek.

Black Gem Nasıl Kırdırılır?

Black Gem kırdırma işlemi eklediğimiz videoda da görüldüğü gibi oldukça basit. Örnek videomuzda Chaotic Generator pek cömert davranmayıp bizlere Black Gem drobu olarak fiyatı en düşük eşyayı sundu ancak en değerli eşyayı sunma ihtimalini de göz ardı etmemek gerekiyor. Sizlerde Black Gem dropları ile yaşadığınız deneyimleri yorumlarda belirtebilirsiniz, şansını denemek isteyen herkese bol şans. :)

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap