ZTE’nin Yeni Modeli Axon 30 5G'nin İlk Görüntüsü Yayınlandı

ZTE, yeni modeli Axon 30 5G ile sektöre giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni model için ilk görüntüler yayınlandı. 

Geçtiğimiz yıl içerisinde ZTE tarafından yapılan tanıtım ile birlikte Axon 20 5G modeli duyurulmuştu. Mevcut model, şirket için oldukça önemliydi. Zira 5G desteğinin yanı sıra ekran altı kamera sistemini kullanan model, kullanıcılar için de yeni bir teknoloji sunuyor. Şirket bir önceki seride geliştirmiş olduğu kamera için yenilikler ile birlikte Axon 30 5G modelini geliştirdi. Bugüne kadar farklı prototip ve ekran görüntülerinin paylaşıldığı Axon 30 5G için en önemli gelişmelerden birisi yaşandı. ZTE; tarihi net olmamakla birlikte Axon 30 5G için ilk resmi görüntüleri paylaştı. 

Axon 30 5G resmen görüntüledi!

Axon 30 5G için yapılan paylaşımlar şöyle;

 

Axon 30 5G olarak geliştirilen modelde ZTE, özellikle kameralar için Visionox ile ortak bir çalışma gerçekleştirdi. Bu bakımdan ön ve arka kameralarda çok daha iyi bir deneyim kullanıcıları bekliyor. 

Axon 30 5G özellikleri neler?

Mevcut paylaşımlardan elde edilen verilere göre yeni modelde yer alacak özellikler, büyük oranda net. Yüksek kalitedeki kamera özellikleri nedeniyle ekrandaki piksel yoğunluğu iki katına kadar çıkacak. Maksimum 400 ppi desteği olması beklenen ekranda, yenileme hızının da 120 Hz’e çıkması bekleniyor. Snapdragon 888, 64 MP ana kamera, hızlı şarj desteği ve 3D tarayıcıya sahip olacak Axon 30 5G, 5G desteğiyle de sektörün öne çıkan modellerinden birisi olacak.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap