Yeni Volkswagen Caddy Türkiye'de Satışa Sunuldu

Almanya merkezli otomobil devi Volkswagen, popüler otomobili yeni nesil Caddy'i Türkiye'de satışa sundu.

Yeni model Volkswagen Caddy, baştan aşağı değişmiş bir şekilde sürücülerle buluşuyor. Yeni Caddy'nin yenilenen iç ve dış tasarımına yenilenen motoru da eşlik ediyor. Otomobil, ticari sınıfta olmasına rağmen birçok opsiyonel ve standart donanım ile zenginleştirilmiş olduğundan göz dolduruyor.

Yeni Caddy, Panel Van ve Kombi olarak iki farklı şekilde satışa sunuluyor. Otomobilin donanım paketleri ise en alt seviyeden en üst seviyeye şu şekilde sıralanıyor; Impression, Life, Style. Panel Van olan model ise Cargo donanımı ile satılıyor.

Dış Tasarım

Yeni Caddy, ön bölümünde delikli tasarıma sahip tampon ile bizleri karşılıyor. Otomobilin ön bölümündeki dikkat çeken ve şık duran diğer detay ise iki LED far grubunu birbirine bağlayan şerit oluyor. Yeni Caddy'nin arka bölümündeki LED stop lambaları tavana kadar uzatılıyor. Ayrıca dış mekanda opsiyonel olarak sunulan cam tavan seçeneği otomobile ayrı bir hava katıyor.

İç Mekan

Yeni Caddy, iç mekanda dijital gösterge paneli, multimedya ekranı, ambiyans aydınlatma gibi birçok modern teknoloji ile donatılıyor. Multimedya ekranı, donanım paketine bağlı olarak Cargo ve Impression paketlerinde 6.25 inç, Life ve Style paketlerinde ise 8.25 inç büyüklüğünde sunuluyor.

Otomobil, yaşam alanına ve konfora önemi artırarak arka bölümde havalandırma kanalları, ergoComfort şoför koltuğu gibi özellikler sunuyor. Ayrıca Yeni Caddy acil fren desteği, şerit değiştirme , sürücü ve yolcu için airbag, hız sabitleyici, şerit takip sistemi gibi sürüş sistemlerini standart olarak kullanıcılara sunuyor.

Motor Özellikleri

Yeni Caddy, 122 beygir güç ve 320 Nm tork üreten 2.0 litre hacimli TDI motordan gücünü alıyor. Yenilenen motor ile Yeni Caddy düz vitesli versiyonlarında %10, otomatik vitesli versiyonlarında ise %15'e kadar yakıt tasarrufu yapabiliyor.

Yeni Volkswagen Caddy Fiyatı

  • Yeni Caddy Cargo donanım seviyesi 172.900 TL
  • Yeni Caddy Impression donanım seviyesi 224.900 TL
  • Yeni Caddy Life donanım seviyesi 241.900 TL
  • Yeni Caddy Style donanım seviyesi 279.900 TL

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap