Yeni Ford Transit Limited Ve Frigo Van Türkiye'de

ABD merkezli otomotiv üreticisi Ford, iki yeni ticari aracını Türkiye’de satışa sundu. Ford Transit Limited ve Frigo Van isimli araçlar 3 yıl boyunca kilometre sınırı olmadan garanti hizmeti sunuyor.

Ford Transit Limited, piyasada mevcut olan kardeşleri Trend ve Deluxe versiyonlarına ek olarak farklı donanımlara sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Limited versiyonu, iç mekanda krom süslemeler, yolcu hava yastığı, deri malzeme kullanılan yeni vites topuzu yenilenenler arasında yerini alıyor. Limited versiyonunun dış kısmında ise 16 inç boyutunda jantlar, park sensörleri ve geri görüş kamerası, Xenon ön farlar, yenilenen ızgara dikkat çekiyor.

Ford Transit Frigo Van

Ford Frigo Van, yüksek ve orta tavan yüksekliğine sahip seçenekleri ile rakiplerine göre otomobili yormayan bir soğutma ünitesine sahip olarak dikkat çekiyor. Soğutma sistemi için ikinci bir kompresör kullanılmıyor. ATP belgesine sahip olan Frigo Van, +5 santigrat derece sınıfında yer alıyor ve gıda ve ilaç taşımacılığı için uygun şartları taşıyor.

Frigo Van’ın en dikkat çeken özelliklerinden birisi de üretim esnasında ikinci el değerinin de düşünülmüş olması olarak dikkat çekiyor. Ticari araç, tavanında yoğuşturucu bulundurmadığı için orjinalliğini koruyor.

Frigo Van, orta tavan yüksekliğine sahip modellerde 8.5 metreküp, yüksek tavan yüksekliğine sahip modellerde ise 10 metreküpe yükleme hacmi sunuyor.

Ford Transit Limited ve Frigo Van Fiyatları Ne Kadar?

  • Ford Transit Limited (Minibüs) 339.800 TL
  • Ford Transit Limited (Van) 251.800 TL
  • Ford Transit Frigo Van 252.900 TL

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap