Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Yatırım Yapmak İçin Ne Kadar Paranız Olmalı?

Yatırım, kişilerin gelecekleri için finansal güvence sağlamaları için başvurdukları ticari eylem olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde ise yatırım ekosistemine dair pek çok önyargı bulunuyor. Bunların başında yatırımcı olmak ve yatırım yapmak için yüklü miktarda paraya sahip olmak gerektiği düşüncesi geliyor. Peki, gerçekten öyle mi? Yatırım yapmak için çok paranız mı olmalı? Elbette hayır. Teknoloji çağında günlük yaşantımızdan iş sahamıza, hayatın her alanında dinamikler değişirken yatırım ekosisteminde de dinamikler değişiyor.

Yatırım, ek gelir elde etmek isteyen herkesin yapabileceği bir ticari faaliyet haline geliyor. Böylece küçük yatırımcılar da yatırım ekosisteminde yer edinerek hareket kabiliyetlerini gösterebiliyor. Bunun önünü açan ise online ticaret platformları oluyor. Birikimi veya yatırım deneyimi olsun olmasın, herkese birer yatırımcı olma imkanı sunan online ticaret platformları, yatırım ekosistemini farklı bir boyuta taşıyor. En çok tercih edilen platformların başında ise Türkiye dahil 133 ülkede faaliyet gösteren Binomo geliyor. Üstelik Binomo,’da yatırım yapmak için yalnızca 80 TL yeterli oluyor. 

Yatırım yapmak için 80 TL yeterli!

Tüm dünyadan günde yaklaşık 1 milyon kişinin işlem yaptığı Binomo, popüler yeni nesil yatırım araçları arasında öne çıkıyor. Haftada 36 milyon işlemin yapıldığı platformun bu denli tercih edilmesi ise yatım yapmayı öğreten bir sisteme odaklanmasının bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. Demo ve gerçek hesap sunan Binomo, demo hesaplarda yatırımcının deneyim kazanması ve sistemi öğrenmesi için risksiz işlem yapma imkanı sunuyor. Bu esnada yatırımcıyı yönlendirerek yatırım mantığını kavraması ve doğru hamleler yapabilmesi için destek veriyor. Binomo’da demo hesap ile deneyim kazanan ve halihazırda yatırım deneyimi olan kullanıcılar, gerçek hesap ile gerçek yatırımlar yaparak ek kazançlar elde edebiliyor. Standart, Gold ve VIP üyelikler ile çeşitlilik gösteren gerçek hesap türlerinde yatırım için sadece 80 TL alt limit yeterli oluyor. 

Her bütçeye uygun hesap türleriyle ek gelir elde edilebiliyor!

Binomo, Standart, Gold ve VIP olmak üzere 3 üyelik türü sunarak her bütçe için yatırım yapmayı kolaylaştırıyor. 

  • Yatırım için 80 TL alt limit sunulan Standart üyelikte +40 varlığa yatırım yapılabiliyor, 
  • Gold üyelikte ise yatırım alt limiti 4 bin TL’den başlıyor ve 50’den fazla varlığa yatırım imkanı sunuluyor. 
  • Yatırım alt limitinin 8 bin TL olduğu VIP üyelik ise 60’dan fazla varlığa yatırım yapılabiliyor. 

Binomo’da işlem yapmak için ise yatırım tutarı belirleyerek belirlenen sürede seçilen yatırım aracındaki fiyat değişiminin doğru tahmin edilmesi yeterli oluyor. Genel olarak bilinen yatırım mantığından farklı olarak aşağı yönlü fiyat hareketlerini öngörerek de ek gelir elde edilebiliyor. Binomo hafta sonları bile 24 saat çalışıyor ve zamanınız olan her an yatırım işlemi yapmanıza imkan tanıyor. 

Mobil uygulama ile kesintisiz erişim!

Binomo mobil uygulamasıyla da kullanıcılarına çok büyük avantaj sağlıyor. Andorid ve İOS işletim sistemlerine sahip olan kullanıcılar, Binomo’nun mobil uygulamasından yararlanabiliyor. Binomo uygulamasını Android işletim sistemlerinde kullanmak için Google Play’den indirebilirsiniz. Binomo uygulamasını iOS işletim sistemlerinde kullanmak için App Store’den indirebilirsiniz. Binomo mobil uygulaması ile dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman (hafta sonları dahil) yatırım yapabilir, ek gelir elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz 2008 yılından beri blog yazan yazar, Teknolojio'da da kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Elektrik-elektronik mezunu olmakla birlikte, yazılım geliştirme uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap