Xiaomi Türkiye, Resmi Çevrimiçi Mağazasını Açtı

Dünya'nın en çok satan akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi, 12 Ekim itibarıyla Türkiye'de resmi çevrimiçi satış mağazasını açtı.

Şimdiye kadar Türkiye'deki satış operasyonunu kurduğu ortaklıklar ile gerçekleştiren Xiaomi, artık kendi cihazlarını kendine ait mishoptr.com web sitesi üzerinden satacak. Bu da Xiaomi ürünlerinin daha uyguna birinci elden alınması anlamına gelebilir. (Tabi bu istisna markaların yaptıkları indirimlerle değişebilir.)

Yeni açılan çevrimiçi satış mağazası mishoptr.com üzerinden alacağını tüm cihazların Xiaomi tarafından Türkiye garantisi olacak. 

Xiaomi'nin çevrimiçi mağazasına girdiğimizde akıllı telefon olarak şimdilik sadece Mi 10, Mi Note 10 Lite, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 9, Redmi Note 9S ve Redmi Note 9 Pro modellerini görmekteyiz. Henüz ürün çeşitliliği olarak yetersiz olsa da zamanla bu mağaza tüm Xiaomi ürünleri ile dolacaktır.

Tabi bu web sitesinde sadece akıllı telefonlar satılmıyor. mishoptr.com'da araç aksesuarları, bilgisayar aksesuarları, kablosuz kulaklıklar, şarj cihazı ve powerbankler, akıllı telefon aksesuarları, LED aydınlatmalar, elektrikli scooterlar, kameralar, multimedya cihazları, akıllı saat ve bileklikler, sensörler, banyo ürünleri, mutfak ürünleri, çantalar, hava temizleyiciler ve süpürgeler de satın alabileceğiniz ürünler arasında.

Xiaomi'nin Türkiye satış direktörü olan İrfan Öztürk yeni açılan çevrimiçi mağaza mishoptr.com için şu açıklamalarda bulundu: "Türkiye'ye resmi olarak giriş yaptığımızdan bu yana, yerel iş ortaklarımızla iş birliklerimizi güçlendirmek, satış kanallarımızı genişletmek için çok önemli çalışmalar yürüttük. Tüm bu çalışmalarımız Türkiye'de büyümemizi sağlıklı bir şekilde sürdürebilmemiz için sağlam bir temel oluşturdu. 2020 yılının ilk yarısındaki büyümemiz; donanım, internet hizmetleri ve yeni perakendeyi bir araya getiren güçlü "triatlon" iş modelimizi bir kez daha kanıtladı. Şimdi de mishoptr.com'un açılışıyla Xiaomi kullanıcılarına yeni bir kanaldan daha seslenmeye hazırlanıyoruz. Mishoptr.com, tüketicilerin yüksek performanslı Xiaomi ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşabileceği bir kanal olacak."

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz 2008 yılından beri blog yazan yazar, Teknolojio'da da kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Elektrik-elektronik mezunu olmakla birlikte, yazılım geliştirme uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap