Xiaomi'nin Oyuncu Monitörü Fast LCD'nin Fiyatı ve Özellikleri

Çin menşeli Xiaomi şirketi Fast LCD isimli oyuncu monitörünü satışa çıkardı. Xiaomi, oyuncular için gerekli olan özellikleri yeni çıkardığı monitörde birleştirerek oyun dünyasındaki ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Xiaomi Fast LCD, yüksek renk doğruluğu sunabilen IPS LCD panel ile birlikte 24,5’’ büyüklüğe, 1080p çözünürlüğe, 144 Hz ekran tazeleme hızına ve 2 ms gecikme süresi gibi özelliklere sahip olarak kullanıcılara sunuluyor. 

Xiaomi Fast LCD, bir oyuncu için en önemli özelliklerden birisi olan Adaptive-Sync ekran teknolojisini kullanarak görüntüde bozulma, yırtılma gibi problemlerin önüne geçiyor. Ayrıca Fast LCD, sahip olduğu HDR400 sertifikası ile yüksek çözünürlükteki görüntüleri kaliteli bir biçimde kullanıcıya aktarılıyor.

Görünüm açısından ise neredeyse çerçevesiz olarak tasarlanan Fast LCD, yükseltilebilir ve döndürülebilir yapısı ile farklı kullanımlara da hitap ediyor. Monitörün, bir adet DisplayPort 1.2 girişi, iki adet HDMI 2.0 girişi ve kulaklık girişi bulunuyor.

Xiaomi Fast LCD Fiyatı Ne Kadar?

Fiyatı 999 yuan olarak belirlenen Fast LCD, Çin’de satışa sunuldu.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap