Xiaomi Mi Pad 5'in Avrupa Giriş Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz hafta içerisinde tüm özellikleri ile açığa çıkan Xiaomi Mi Pad 5 Avrupa pazarına giriş yapacak. İşte yeni satış süreci ile ilgili tüm detaylar.

Tablet alanında başarısını artırmak ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak isteyen Xiaomi’nin en son modellerinden birisi Xiaomi Mi Pad 5. Yapılan tanıtım ile birlikte tüm özellikleri öğrenilen tablette iki farklı versiyon bulunuyor.

Kullanıcılar standart özelliklere sahip Xiaomi Mi Pad 5’in yanı sıra daha da güçlendirilmiş Pro versiyonunu tercih edebiliyor. Tanıtımda cihazların Avrupa pazarında ne zaman yer alacağı belirtilmemişti. Şimdi ise tarih net olarak bilinmese de önümüzdeki ay itibariyle Avrupa'da satış sürecinin başlayacağı belirtildi. Bu bakımdan yeni tablet modellerinin Avrupa'daki macerası önümüzdeki ay itibariyle başlamış olacak.

Xiaomi Mi Pad 5 fiyatları ne kadar?

Avrupa pazarına yönelik olarak net fiyatlar paylaşmış değil. Bu bakımdan tanıtımında belirtilen fiyatların Avrupa pazarında da geçerli olması bekleniyor. Tanıtımda yer alan fiyatlar ise şöyleydi;

Mi Pad 5

6 GB RAM, 128 GB depolama alanı: 308 dolar

6 GB RAM, 256 GB depolama alanı: 355 dolar

Mi Pad 5 Pro

6 GB RAM, 128 GB depolama alanı: 385 dolar

6 GB RAM, 256 GB depolama alanı: 433 dolar

8 GB RAM, 256 GB depolama alanı: 540 dolar

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap