Xiaomi, Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro'yu Duyurdu

Çin merkezli teknoloji firması Xiaomi, boyundan asmalı yeni kulaklığını duyurdu. Kulak, oyun performansıyla da dikkat çekiyor.

Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro, kullanımını Bluetooth bağlantısı yaparak gerçekleştiriyor. Kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmayı hedefleyen Xiaomi, yeni kulaklığında aktif gürültü engelleme özelliğine de yer veriyor.

Aktif gürültü önleme özelliğinin yanında, kulaklık aynı zamanda çift mikrofona da sahip. Çevresel gürültü engelleme özelliğine sahip olan mikrofonlar, çevreden gelen gürültünün neredeyse tamamını engelliyor. Xiaomi, ENC özelliği ile kullanıcılarına kaliteli görüşme deneyimi yaşatmak istiyor. Kulaklığın sahip olduğu sürücülerin çapı ise 10 mm.

Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro, Bluetooth 5.0 desteği ile iOS ve Android cihazlara bağlanıyor. Batarya kapasitesi 150 mAh olan kulaklık 20 saate kadar aktif kullanım imkanı sunarken, 200 saate kadar da bekleme modunda kalabiliyor. Fiziksel olarakta güçlü olarak üretilen kulaklık IPX5 sertifikası bulunduruyor. IPX5 sertifikası ile suya ve toza karşı dirençli bir ürün konumuna geliyor.

Xiaomi Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro'nun Özellikleri

  • Tipi: Boyundan asmalı kulak içi
  • Sürücü: 10 mm
  • Özellikler: Aktif gürültü engelleme, çevresel gürültü engelleme
  • Bağlantı: Bluetooth 5.0
  • Batarya: 150 mAh

Xiaomi, Mi Neckband Bluetooth Earphones Pro'nun Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi'nin yeni boyundan asmalı Bluetooth kulaklığı 25 dolar fiyat etiketine sahip.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap