Xiaomi, Mi Curved Gaming Monitör 34'ü Tanıttı

Çin merkezli Xiaomi firması oyuncular için donanımlar geliştirmeye ve üretmeye devam ediyor. Xiaomi'nin oyuncular için son ürünü 34 inç ekran boyuna sahip, Mi Curved Gaming Monitör 34 ismi ile şık bir oyuncu monitörü oldu.

Mi Curved Gaming Monitör 34, düşük mavi ton, yüksek renk doğruluğuna sahip paneli, yenileme hızı gibi özelliklerinin yanında kullanıcının isteğine göre yükseklik, eğim ve dönme imkanı sunan standa sahip olması ve duvara monte edilebilme özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Mi Curved Gaming Monitör 34, oyuncuların aradığı temel özelliklerden 144 Hz ekran yenileme, 4 ms tepki süresi özelliklerini ve AMD FreeSnyc Premium desteğini sunuyor. FreeSnyc teknolojisi, oyun esnasında görüntüde meydana gelebilecek olan yırtılmaları ve bozulmaları önleyen teknolojiyi sunuyor. Ayrıca 3440 x 1440 çözünürlüğe sahip olan Mi Curved Gaming Monitör 34 oldukça geniş renk gamına sahip.

Mi Curved Gaming 34 Fiyatı Ne Kadar?

Oyuncular için gereken özelliklerin hepsini sunabilen monitör, özelliklerine paralel olarak yüksek bir fiyata da sahip. Oyuncular monitöre 4.499 TL ödeyerek sahip olabilecekler.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap